BulharskoSkvělý last minute: Zájezd na Zlaté Písky v Bulharsku - 8 dní...

Skvělý last minute: Zájezd na Zlaté Písky v Bulharsku – 8 dní ve 4* hotelu s ultra all inclusive za 10990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás tip na skvělý letecký zájezd do Bulharska! Vydejte se začátkem září na levnou last minute dovolenou do oblíbeného letoviska Zlaté Písky. Termín zájezdu je 1. – 8. září 2023, celkem 8 dní za parádní cenu 10990 Kč, která zahrnuje kompletní služby pořádající cestovnní kanceláře včetně ubytování ve 4* hotelu Atlas s bohatým programem ultra all inclusive. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Během pobytu na Zlatých Píscích budete mít možnost objevit řadu turistických zajímavostí a památek. Samotné Zlaté Písky jsou proslulé svou krásnou písčitou pláží, která je od hotelu Atlas vzdálená pouhých 300 metrů a nabízí perfektní prostředí pro odpočinek i vodní aktivity, jako je šnorchlování, potápění a různé vodní sporty. Pro rodiny s dětmi je skvělou volbou návštěva akvaparku Aquapolis, kde se mohou děti vyřádit na skluzavkách a v bazénech. Milovníci přírody ocení výlet do Národního parku Zlatni Pyasatsi, kde mohou obdivovat unikátní floru a faunu bulharského pobřeží. A pokud vás zajímá historie a kultura, určitě navštivte Varnu, druhé největší město Bulharska, kde najdete řadu památek, muzeí a historických budov.

dovolená Bulharsko
dovolená Zlaté Písky

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

1.9.2023 – 8.9.2023

10990 Kč

Levná dovolená v hotelu Atlas - Bulharsko, Zlaté Písky, Zlaté Písky

4* Ubytování:
Atlas – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Atlas
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 8 dní v termínu 1.9.2023 – 8.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Atlas včetně programu all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz