ItálieSicílieSlunná Sicílie: Last minute dovolená s polopenzí a výhledem na moře za...

Slunná Sicílie: Last minute dovolená s polopenzí a výhledem na moře za 12990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vyražte začátkem června do Itálie na Sicílii a užijte si slunečné dny u moře! Cestovní kancelář Čedok nabízí právě teď last minute dovolenou na Sicílii v termínu 9.6.2023 – 16.6.2023 za skvělou cenu 12990 Kč. Ubytování je zajištěno ve 3* hotelu Torre Normanna, který se nachází v těsné blízkosti letoviska Altavilla Milicia, cca 30 km od hlavního města Palerma. Letecky se vydáte z Prahy a strávíte zde 8 dní a 7 nocí.

Hotel Torre Normanna nabízí kvalitní služby a moderní vybavení. K dispozici je velký bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětské brouzdaliště se skluzavkou, miniklub, konferenční místnost a restaurace. Pokoje Standard jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, Wi-Fi zdarma, minibarem a vlastním sociálním zařízením. Z balkonů a teras pokojů se můžete kochat krásným výhledem na moře.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel se nachází jen pár kroků od soukromé pláže v přírodní kamenité zátoce. Pláž je přístupná pomocí dvou výtahů a jsou zde zdarma k dispozici lehátka a slunečníky, takže si můžete užít slunce a moře v klidu a pohodlí.

Neváhejte a využijte této skvělé nabídky levné dovolené na Sicílii. S Cestovní kanceláří Čedok si můžete užít týden plný slunce, moře a nezapomenutelných zážitků.

dovolená Itálie
dovolená Sicílie

Levná dovolená Itálie, Sicílie

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

9.6.2023 – 16.6.2023

12990 Kč

obrazek 85

3* Ubytování:
Torre Normanna – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Torre Normanna
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Itálie, Sicílie na 8 dní v termínu 9.6.2023 – 16.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Torre Normanna a stavováním formou polopenze za 12990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Itálie


— last minute dovolená Itálie, Sicílie — | další nabídky od Invia.cz