TuniskoSousse, Tunisko: Luxusní plážový pobyt v hotelu El Ksar Resort & Thalasso...

Sousse, Tunisko: Luxusní plážový pobyt v hotelu El Ksar Resort & Thalasso s all inclusive za 7990 Kč.

Levná dovolená vyhledávač

Za neuvěřitelnou cenu 7990 Kč si můžete od 25. června do 2. července 2023 užít osm dní levné dovolené v malebném tuniském městě Sousse. Ubytování je zajištění ve 4* hotelu El Ksar Resort & Thalasso s programem all inclusive, který se nachází přímo na nejširší a nejdelší pláži v Sousse.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Interiéry hotelu vás vtáhnou do světa arabských pohádek, kde si budete připadat jako v orientálním snu. Pokud se rozhodnete se vydat na dobrodružství mimo hotelový areál, neměli byste vynechat návštěvu Lanového centra Jungle Park. Toto moderní a adrenalinem nabité centrum vám poskytne nezapomenutelné zážitky z lezení na lanových dráhách a překonávání různých překážek ve výškách.

Pro ty, kteří preferují relaxaci a péči o tělo, je ve městě k dispozici moderní thalasso centrum. Zde si můžete dopřát regeneraci a léčbu pomocí mořské vody a přírodních léčivých metod. Vaše tělo si zaslouží to nejlepší a tuniské thalasso centrum vám to bezpochyby poskytne.

Poslední volná místa na tuto neodolatelnou dovolenou v tuniském letovisku Sousse mizí rychle. Takže neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti ještě dnes! Sousse vás okouzlí svým arabským půvabem, širokými plážemi a bohatou nabídkou aktivit pro každého. Vydejte se do tohoto turistického ráje a zažijte nezapomenutelnou dovolenou plnou relaxace, dobrodružství a exotické atmosféry.

dovolená Tunisko
dovolená Sousse

Levná dovolená Tunisko, Sousse

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

25.6.2023 – 2.7.2023

7990 Kč

obrazek 125

4* Ubytování:
El Ksar Resort & Thalasso – ukázat na mapě
hodnocení 3.5 z 5 – velmi dobré

El Ksar Resort & Thalasso
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Sousse na 8 dní v termínu 25.6.2023 – 2.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu El Ksar Resort & Thalasso a programem all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Sousse — | další nabídky od Invia.cz