BulharskoBulharsko, Sozopol letecky na týden koncem prázdnin za 8990 Kč

Bulharsko, Sozopol letecky na týden koncem prázdnin za 8990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Bulharsko, Sozopol letecky na 8 dní v termínu 20.8.2022 – 27.8.2022 s ubytováním ve 3* hotelu Panorama za 8990 Kč.

dovolená Bulharsko
od Invia.cz

Dovolená Bulharsko, Sozopol letecky

letecky na 8 dní

20.8.2022 – 27.8.2022

8990 Kč

Bulharsko, Sozopol, Panorama

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

3* Ubytování:
Panorama

další termíny
Panorama

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Poloha
Uzavřená apartmánová rezidence se nachází přímo u moře v nové části Sozopolu, v klidném prostředí a v krásné udržované zahradě. V bezprostřední blízkosti komplexu se nachází malá písečná pláž Bamboo Beach. Vzdálenost do centra města cca 1 km a na pláž Charmanité cca 400 m.
Pláž
V bezprostřední blízkosti komplexu se nachází malá písečná pláž – Bamboo beach s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Další vyhlášená pláž Charmanite vzdálena cca 400 m.
Ubytovaní
Komplex nabízí ubytování v apartmánech 2+KK (max. pro 4 osoby) a 3+KK (max. pro 6 osob). Apartmán 2+KK má ložnici a klimatizovaný obývací pokoj s možností jedné nebo dvou přistýlek, sat. TV, vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, vařič, lednici, digestoř a mikrovlnnou troubu. Balkon nebo terasa. Apartmán 3+KK má dvě dvoulůžkové ložnice a klimatizovaný obývací pokoj s možností jedné nebo dvou přistýlek, sat. TV, vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, vařič, lednici, digestoř a mikrovlnnou troubu. Balkón nebo terasa.
Maximální obsazení pokoje
Dvoulůžkový apartmán s kuch. koutem: 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí + 1 dítě. Čtyřlůžkový apartmán s kuch. koutem: 4 dospělí / 4 dospělí + 1 dítě / 4 dospělí + 2 děti / 5 dospělých / 5 dospělý + 1 dítě.
Vybavení
Bazén pro dospělé, dětský bazén se skluzavkou, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětský koutek. Wi-Fi připojení u bazénu zdarma.
Služby za poplatek
Podzemní garážové stání 5 €/den. Dětská postýlka 2 €/den.
Stravování
BEZ STRAVY
Sport a zábava
Kulturní, společenské a sportovní vyžití v Sozopolu. Příjemné procházky v historickém městečku. Centrum vzdáleno cca 1,2 km od komplexu.
GPS souřadnice ubytování
42.408447 27.706777
Transfer
Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 40 min.

Tato nabídka (Sozopol letecky) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE— Sozopol letecky — | další nabídky od Dovolena.cz