Spojené arabské emirátySpojené arabské emiráty - levný zájezd do Ras Al Khaimah za 14490...

Spojené arabské emiráty – levný zájezd do Ras Al Khaimah za 14490 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Zažijte krásy emirátu Ras Al Khaimah s last minute nabídkou levné dovolené ve Spojených arabských emirátech. Termín 7.12.2023 – 13.12.2023 s týdenním pobytem ve 4* hotelu Hampton By Hilton Marjan Island a stravováním formou snídaně za 14490 Kč. Odlet je z Prahy. Tento hotel patří mezi 11 nejlépe hodnocených hotelů v Ras Al Khaimah dle nabídky cestovní agentury Invia.cz, která tuto dovolenou nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří Blue Style.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ras Al Khaimah je turisticky atraktivní destinace, která nabízí mnoho zajímavých míst k návštěvě. Pokud máte rádi historii, nezapomeňte navštívit staré město Al Jazirah Al Hamra, kde se můžete procházet úzkými uličkami a obdivovat tradiční architekturu. Milovníci přírody si mohou vychutnat krásu přírodní rezervace Wadi Shawka s malebnými horskými údolími a možností koupání v přírodních jezírkách. Pokud se rádi potápíte nebo šnorchlujete, budou pro vás ideálním místem k návštěvě umělé ostrovy Al Marjan Island, kde můžete obdivovat podmořský svět bohatý na korály a tropické ryby. Užijte si dovolenou v Ras Al Khaimah plnou zážitků a krásných památek.

dovolená Spojené arabské emiráty
dovolená Ras Al Khaimah

Levná dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

last minute

letecky z Prahy na 7 dní

7.12.2023 – 13.12.2023

14490 Kč

Dovolená v hotelu Hampton by Hilton Marjan Island - Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

4* Ubytování:
Hampton By Hilton Marjan Island – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Hampton By Hilton Marjan Island
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 7 dní v termínu 7.12.2023 – 13.12.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Hampton By Hilton Marjan Island včetně snídaně za 14490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Spojené arabské emiráty


— last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah — | další nabídky od Invia.cz