Spojené arabské emirátySpojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 10 dní za 19990 Kč...

Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 10 dní za 19990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Chcete-li zažít nezapomenutelnou dovolenou v krásném prostředí, máme pro vás tuto skvělou nabídku! Vydejte se s cestovní kanceláří Blue style na last minute dovolenou do Spojených arabských emirátů, konkrétně do destinace Ras Al Khaimah. Termín zájezdu je 13. až 22. prosince 2023. V ceně 19990 Kč je zahrnuto ubytování v luxusním 5* hotelu Mövenpick Resort Marjan Island v Ras Al Khaimah včetně snídaně a letecké dopravy z Prahy! Tento nově zbudovaný hotel vás nadchne svými prvotřídními službami a komfortem.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ras Al Khaimah je fascinujícím místem plným kulturního bohatství a překrásných památek. Během svého pobytu můžete navštívit historický hrad Al Dhayah, který nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Pro milovníky adrenalinu je tu také mnoho možností, jak si užít dobrodružství – můžete se vydat na horskou túru do hor Jebel Jais nebo si užít jízdu terénním vozidlem. Pro ty, kdo preferují relaxaci, je k dispozici nespočet krásných pláží a luxusních lázní, ideálních pro odpočinek a pohodu. Ras Al Khaimah nabízí opravdu mnoho zážitků, které ve vás zaručeně zanechají nezapomenutelné vzpomínky.

dovolená Spojené arabské emiráty
dovolená Ras Al Khaimah

Levná dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

last minute

letecky z Prahy na 10 dní

13.12.2023 – 22.12.2023

19990 Kč

Levná dovolená v hotelu Mövenpick Resort Marjan Island - Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

5* Ubytování:
Mövenpick Resort Marjan Island (Ras Al Khaimah)
hodnocení 4.5 z 5 – skvělé

Mövenpick Resort Marjan Island (Ras Al Khaimah)
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 10 dní v termínu 13.12.2023 – 22.12.2023 s ubytováním v 5* hotelu Mövenpick Resort Marjan Island (Ras Al Khaimah) včetně snídaně za 19990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Spojené arabské emiráty


— last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah — | další nabídky od Invia.cz