Spojené arabské emirátySpojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 8 dní za 10390 Kč...

Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 8 dní za 10390 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se koncem března na osmidenní dovolenou do Ras Al Khaimah, jednoho z emirátů ve Spojených arabských emirátech. Zájezd s termínem konání 31. března – 7. dubna 2024 zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Citymax Ras Al Khaimah, kde na vás čekají pohodlné pokoje a každodenní snídaně. Tato last minute nabídka je právě teď dostupná se super slevou 52% za výhodnou cenu 10390 Kč. Součástí balíčku je letecká doprava z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ras Al Khaimah je emirát známý svou rozmanitou krajinou s impozantními horami, rozlehlou pouští a okouzlujícími plážemi. Je to destinace ideální pro všechny milovníky přírody, dobrodružství i relaxace. Pokud tento skvost navštívíte, nezapomeňte zavítat Národního parku Ras Al Khaimah, kde můžete obdivovat místní flóru a faunu nebo si projít turistické trasy vedoucí malebnou krajinou. Pokud vás láká adrenalin, nevynechejte sjezd na laně v Jebel Jais, nejdelší zipline na světě, která nabízí dechberoucí výhledy na pohoří Hajar Mountains.

Pro milovníky historie je tu zase pevnost Dhayah, historické opevnění, které nabízí fascinující vhled do bohaté minulosti emirátu. Nakupování a gastronomie v Ras Al Khaimah také nezklamou. Navštivte některé z místních trhů, jako je Al Hamra Mall nebo RAK Mall, kde můžete nakoupit tradiční suvenýry nebo ochutnat lokální i mezinárodní speciality. Pro ty, kdo hledají relaxaci, nabízejí místní pláže a luxusní resorty ideální podmínky pro odpočinek u moře. Ras Al Khaimah je destinace, která skvěle kombinuje moderní životní styl s bohatou kulturou a historií, a je tak ideálním místem pro nezapomenutelnou dovolenou.

Levná dovolená ve 4* hotelu Citymax Ras Al Khaimah - Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

Tato nabídka (last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 8 dní v termínu 31.3.2024 – 7.4.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Citymax Ras Al Khaimah včetně snídaně za 10390 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Spojené arabské emiráty
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví ve Spojených arabských emirátech
» Důležité kontakty ve Spojených arabských emirátech
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas ve Spojených arabských emirátech
» Fauna ve Spojených arabských emirátech
» Flora ve Spojených arabských emirátech
» Doprava ve Spojených arabských emirátech
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená ve Spojených arabských emirátech
» Spojené arabské emiráty – last minute
» Spojené arabské emiráty – first minute
» Hodnocení hotelů ve Spojených arabských emirátech

— last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah — | další nabídky od Invia.cz