Spojené arabské emirátySpojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 8 dní za 9790 Kč...

Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 8 dní za 9790 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Spojené arabské emiráty se slevou 56%, to je aktuální nabídka levné dovolené v emirátu Ras Al Khaimah pro prosincový termín 3.12.2023 – 10.12.2023. Za super cenu 9790 Kč získáte týdenní pobyt ve 4* hotelu Citymax Ras Al Khaimah včetně snídaně a letecké dopravy z Prahy. Emirát Ras al Khaimah se vyznačuje specifickými přírodními útvary, včetně vyprahlých Hajarských hor, skalnatého pobřeží, pouště s typickým světlým pískem a úrodných údolí. Vedle těchto přírodních specifik lze v oblasti objevit i historii Spojených arabských emirátů v podobě tradičních vesniček.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pro ty, kdo hledají aktivní prázdninový zážitek, nabízejí zdejší Hajarské hory množství trekkingových tras. Pro milovníky historie je tu pevnost Al Dhayah, jedna z nejstarších pevností v emirátech, ze které je nádherný výhled na okolní krajinu. Navštívit můžete i Národní muzeum Ras Al Khaimah, které vás seznámí s bohatou historií a kulturou regionu. Pobřeží emirátu je také domovem několika korálových útesů, které jsou vhodné pro potápění a šnorchlování.

dovolená Spojené arabské emiráty
dovolená Ras Al Khaimah

Levná dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

3.12.2023 – 10.12.2023

9790 Kč

Levný zájezd do hotelu Citymax Ras Al Khaimah - Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

4* Ubytování:
Citymax Ras Al Khaimah – ukázat na mapě

Citymax Ras Al Khaimah
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 8 dní v termínu 3.12.2023 – 10.12.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Citymax Ras Al Khaimah včetně snídaně za 9790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Spojené arabské emiráty


— last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah — | další nabídky od Invia.cz