Srí LankaSrí Lanka přímým letem z Prahy: 9 dní v 5* hotelu s...

Srí Lanka přímým letem z Prahy: 9 dní v 5* hotelu s all inclusive za neuvěřitelných 20990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělý tip na levnou dovolenou na Srí Lance, kam se můžete už za týden vydat s cestovní kanceláří Čedok. V termínu od 31.10.2023 do 8.11.2023 vás čeká devítidenní last minute pobyt v krásném letovisku Waduwa. Zájezd zahrnuje ubytování v 5* hotelu Citrus Waskaduwa s programem all inclusive. Tato dovolená je právě teď prodávána se super slevou 40% za cenově dostupných 20990 Kč, a to včetně letecké dopravy z Prahy. Tento moderní hotel nabízí elegantní ubytování s výhledem na tyrkysový Indický oceán a nachází se přímo na malebné písčité pláži Waskaduwa v jihozápadní části Srí Lanky. V okolí hotelu najdete obchody, bary a restaurace. Hlavní město Colombo je vzdáleno zhruba 55 km.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Srí Lanka, známá též jako „Slza Indie“, nabízí cestovatelům bohatou kulturní a přírodní rozmanitost. Můžete zde navštívit historická města, jako je například město Galle s pevností zapsanou na seznamu UNESCO, prozkoumat nádherné buddhistické chrámy nebo pozorovat divokou zvěř na safari v národních parcích Yala či Udawalawe. Srí Lanka je také proslulá svými plážemi, kde si můžete užít relaxaci a vodní sporty. Zájezd do oblasti Waskaduwa vám poskytne možnost prozkoumat krásy jihozápadní části této ostrovní destinace, kde se můžete ponořit do místní kultury, ochutnat tradiční srílanskou kuchyni a užít si úžasné písčité pláže a teplé moře.

dovolená Srí Lanka
dovolená Waduwa

Levná dovolená Srí Lanka, Waduwa

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

31.10.2023 – 8.11.2023

20990 Kč

Levná dovolená v hotelu Citrus Waskaduwa - Srí Lanka, Waduwa, Waskaduwa

5* Ubytování:
Citrus Waskaduwa – ukázat na mapě

Citrus Waskaduwa
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Srí Lanka, Waduwa na 9 dní v termínu 31.10.2023 – 8.11.2023 s ubytováním v 5* hotelu Citrus Waskaduwa a programem all inclusive za 20990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Srí Lanka


— last minute dovolená Srí Lanka, Waduwa — | další nabídky od Invia.cz