Dovolená u mořeSrpnová dovolená na Sardinii: 8 dní ve 4* hotelu Casteldoria Mare s...

Srpnová dovolená na Sardinii: 8 dní ve 4* hotelu Casteldoria Mare s all inclusive za 19890 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Sardinie – neodolatelný kousek Itálie, který zaujme svou pestrou krajinou, fascinující historií a bohatou kulturou. Pokud toužíte po osmi dnech naplněných zážitky a relaxací, máme pro vás skvělou nabídku! Vydejte se na dovolenou do tohoto nádherného ostrovního ráje v termínu 30.7.2023 – 6.8.2023, a to za atraktivní cenu 19890 Kč, která zahrnuje nejen leteckou dopravu z Prahy, ale také komfortní ubytování ve 4* hotelu Casteldoria Mare a program all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Casteldoria Mare vás okouzlí svou moderní architekturou a rozlohou, která zahrnuje několik budov. Nachází se v překrásné oblasti San Pietro a Mare, což vám zaručí nezapomenutelné výhledy na azurové moře a malebnou krajinu. Tato destinace vás zaujme nejen svou krásou, ale také bohatým kulturním dědictvím, které se projevuje v tradičním řemesle, vynikající gastronomii a srdečných místních obyvatelích. Během svého pobytu si rozhodně nenechte ujít procházky úchvatnou přírodou, návštěvu historických památek a ochutnávku lahodných sardinských specialit.

dovolená Itálie
od Invia.cz

Levná dovolená Itálie, Sardinie / Sardegna

letecky na 8 dní s all inclusive

30.7.2023 – 6.8.2023

19890 Kč

Dovolená Casteldoria Mare, Itálie, Sardinie

4* Ubytování:
Casteldoria Mare
hodnocení 3,2 z 5 – velmi dobré

další termíny
Casteldoria Mare

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Itálie, Sardinie / Sardegna na 8 dní s all inclusive za 19890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Itálie, Sardinie / Sardegna, Casteldoria Mare — | další nabídky od Dovolena.cz