EgyptSuper 5* all inclusive dovolená v Egyptě se slevou 45% jen za...

Super 5* all inclusive dovolená v Egyptě se slevou 45% jen za 11990 Kč – last minute letecky z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

S parádní slevou 45% je právě teď k dispozici skvělý last minute zájezd do oblíbeného egyptského letoviska Hurghada, na který se můžete vypravit v termínu 7. – 14.4.2024. Za super cenu 11990 Kč vás čeká ubytování ve fantasticky hodnoceném 5* hotelu Desert Rose se stravováním formou all inclusive. Zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, odlet je z Prahy. Tento balíček nabízí výjimečnou možnost strávit levnou dovolenou v Hurghadě bez zbytečného přeplácení. V ceně zahrnutý program all inclusive vám pak zajistí bezstarostný pobyt plný gurmánských zážitků.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je považována za bránu k nejlepším potápěčským lokalitám na světě. Její dlouhé písečné pláže a křišťálově čistá voda lákají milovníky moře a slunce z celého světa. Hotel Desert Rose se nachází v ideální poloze pro ty, kdo chtějí prozkoumat podmořský svět – jeho návštěvníci mají totiž možnost potápění a šnorchlování v nedalekých korálových útesech. Vedle vodních radovánek nabízí Hurghada i řadu dalších aktivit – můžete se vydat na výlet do pouště na čtyřkolkách, navštívit tradiční egyptské trhy v Hurghadě nebo si užít jednodenní výlet do Luxoru a obdivovat jeho starověké památky. V samotném hotelu Desert Rose pak najdete několik bazénů, rozmanité restaurace a bohatý animační program. Díky tomu všemu zde bude každý den vaší dovolené bude plný zábavy a odpočinku.

Levná dovolená v 5* hotelu Desert Rose - Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 7.4.2024 – 14.4.2024 s ubytováním v 5* hotelu Desert Rose a programem all inclusive za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz