Kapverdské ostrovySuper last minute nabídka: 9 dní na Kapverdách s plnou penzí jen...

Super last minute nabídka: 9 dní na Kapverdách s plnou penzí jen 15990 Kč! Letecky z Prahy – rezervujte nyní!

Levná dovolená vyhledávač

Se super slevou 59% pořídíte právě teď na portálu cestovní agentury Invia.cz levný zájezd na Kapverdské ostrovy, kam se můžete vypravit v termínu 1. – 9.4.2024. Za skvělou cenu 15990 Kč získáte ubytování ve 3* hotelu Sobrado s plnou penzí, který se nachází na ostrově Sal. Dovolenou pořádá cestovní kancelář Blue Style a odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Sal je jedním z deseti obydlených ostrovů Kapverd, které se rozprostírají v Atlantickém oceánu nedaleko západní Afriky. Je známý svými úchvatnými plážemi s bílým pískem a křišťálově čistým mořem, které lákají milovníky slunce a vodních sportů jako je například surfování nebo potápění. Hlavní město ostrova, Santa Maria, představuje živé místo s barevnými trhy, kde pořídíte nejrůznější řemeslné výrobky. Najdete tu také řadu restaurací s čerstvými mořskými plody a typickou kapverdskou kuchyní. Turistickým lákadlem je i solný důl u vesničky Pedra de Lume, kde se můžete vykoupat v jezeře slanějším než Mrtvé moře. Pro milovníky přírody je tu přírodní rezervace Buracona s modrou lagunou, známá jako „Modré oko“. Tady můžete obdivovat úchvatné podvodní jeskyně a zříceniny. Ostrov Sal nabízí ideální kombinaci relaxace na pláži a dobrodružství, a díky tomu je skvělou volbou pro vaši příští dovolenou.

Levná dovolená v hotelu Sobrado - Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal, Santa Maria

Tato nabídka (last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal na 9 dní v termínu 1.4.2024 – 9.4.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Sobrado a stavováním formou plné penze za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kapverdské ostrovy
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Kapverdských ostrovech
» Důležité kontakty na Kapverdských ostrovech
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Kapverdských ostrovech
» Fauna na Kapverdských ostrovech
» Flora na Kapverdských ostrovech
» Doprava na Kapverdských ostrovech
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Kapverdských ostrovech
» Kapverdské ostrovy – last minute
» Kapverdské ostrovy – first minute
» Hodnocení hotelů na Kapverdských ostrovech

— last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal — | další nabídky od Invia.cz