PortugalskoMadeiraSuper levná dovolená na Madeiře: 8 dní ve 4* hotelu s bazénem...

Super levná dovolená na Madeiře: 8 dní ve 4* hotelu s bazénem a snídaní za 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Super levná dovolená na Madeiře! Pokud toužíte po dovolené na krásném portugalském ostrově, máte teď skvělou příležitost. Užijte si na Madeiru na 8 dní v termínu 21.4.2023 – 28.4.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Jardins D´ajuda včetně snídaně za pouhých 9990 Kč. Letecky z Prahy. Tento hotelový komplex s pokoji a studii se nachází v turistické zóně hlavního města Funchalu, cca 4 km od samotného centra a cca 23 km od letiště. Obchody, bary a restaurace jsou od hotelu vzdáleny cca 200 metrů a autobusová zastávka pak cca 100 metrů.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Co se týče pláže, komplex bazénů se slanou vodou na pobřeží oceánu Balnear da Ponta Gorda je vzdálen cca 400 metrů od hotelu. Vstup na pláž je za poplatek cca 3 EUR na den. Kamenitá pláž Praia Formosa se nachází cca 1,5 km od hotelu. Pokud si na pláž nechcete připlatit, můžete využít bazény v hotelovém komplexu.

Vybavení hotelu zahrnuje vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, bazén, dětský bazén; lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma, vnitřní bazén, WiFi ve veřejných prostorách je rovněž zdarma. Takže pokud si chcete užít krásnou dovolenou na Madeiře, využijte této skvělé nabídky a rezervujte si ji co nejdříve!

dovolená Portugalsko
od Invia.cz

Levná dovolená Portugalsko, Madeira

letecky na 8 dní

21.4.2023 – 28.4.2023

9990 Kč

4* Ubytování:
Jardins D´ajuda

další termíny
Jardins D´ajuda

Stravování:
snídaně
obrazek 51
Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Portugalsko, Madeira na 8 dní za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Portugalsko, Madeira, Jardins D´ajuda — | další nabídky od Dovolena.cz