KeňaSuper levná Keňa: All inclusive zájezd do Watamu jen za 17990 Kč...

Super levná Keňa: All inclusive zájezd do Watamu jen za 17990 Kč – zítra letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Za skvělou cenu 17990 Kč se můžete už zítra vydat letecky z Prahy na levnou dovolenou do exotické Keni. Představujeme vám last minute zájezd do letoviska Watamu s pobytem na 9 dní v termínu 20. – 28.3.2024. Ubytování je zajištěno ve výborně hodnoceném 4* hotelu Jumbo Club Watamu Beach, kde na vás mimo jiné čeká i stravování formou all inclusive. Tato nabídka je právě teď k dispozici se super slevou 55% a představuje tak jedinečnou příležitost prožít nezapomenutelnou dovolenou v jedné z nejkrásnějších částí Keni za výjimečně výhodnou cenu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Watamu je malebné přímořské městečko na severovýchodním pobřeží Keni, které je známé svými bílými písečnými plážemi a krásným korálovým útesem. Tato oblast nabízí vynikající podmínky pro potápění a šnorchlování – můžete tu na vlastní oči spatřit zdejší podmořský svět plný tropických ryb a korálů. Pokud se vydáte na výlet do Národního parku Tsavo East, uvidíte slony, lvy, žirafy a další divoká zvířata v jejich přirozeném prostředí. Watamu také nabízí možnost navštívit jedinečnou památku Gede Ruins, což jsou zbytky starověkého svahilského města, které se rozprostírají uprostřed hustého lesa. Pro milovníky přírody je tu Bio-Ken, farma specializovaná na výzkum a ochranu hadů. Kromě toho si můžete užít i různé vodní sporty, procházky po pláži nebo relaxaci v prostředí vašeho hotelu. Watamu je ideálním místem pro ty, kdo hledají kombinaci dobrodružství a odpočinku v krásném přírodním prostředí.

Levná dovolená:  Jumbo Club Watamu Beach - Keňa, Watamu

Tato nabídka (last minute dovolená Keňa, Watamu na 9 dní v termínu 20.3.2024 – 28.3.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Jumbo Club Watamu Beach a programem all inclusive za 17990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Keňa
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Keni
» Důležité kontakty v Keni
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Keni
» Fauna v Keni
» Flora v Keni
» Doprava v Keni
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Keni
» Keňa – last minute
» Keňa – first minute
» Hodnocení hotelů v Keni

— last minute dovolená Keňa, Watamu — | další nabídky od Invia.cz