EgyptHurghadaSuper nabídka! All inclusive Egypt, Hurghada 8.9.2023 - 15.9.2023 za 6490 Kč!"

Super nabídka! All inclusive Egypt, Hurghada 8.9.2023 – 15.9.2023 za 6490 Kč!“

Levná dovolená vyhledávač

Díky této nabídce můžete strávit týden levné dovolené v Egyptě, konkrétně v oblíbeném letovisku Hurghada. Termín zájezdu je od 8. do 15. září 2023. Za skvělou cenu 6490 Kč získáte ubytování ve 4* hotelu La Rosa Waves s programem all inclusive a leteckou dopravou z Prahy. Hotel je strategicky umístěný v těsné blízkosti centra města a zajišťuje tak snadný přístup k místním atrakcím a obchodům. Je ideální volbou pro ty, kdo preferují jednoduché, ale komfortní ubytování. Součástí hotelu je také soukromá písečná pláž, která se nachází přímo u areálu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je známá svými nádhernými koralovými útesy a bohatým podmořským životem – je tak doslova rájem pro potápěče. Můžete si zde vychutnat oblíbenou vodní aktivitu jakou je šnorchlování. Pro milovníky dobrodržství je k dispozici pouštní safari, kde můžete prozkoumat písečné duny a zažít autentický pocit pouště. Historicky zajímavým místem je pak město Luxor s bohatou egyptskou historií a památkami jako karnacký chrám a Údolí králů. Pro milovníky vodního zábavy je zde vodní park Makadi Water World, který nabízí celodenní zábavu. V Hurghadě máte také možnost ochutnat tradiční egyptskou kuchyni v místních restauracích. Hurghada nabízí kombinaci krásného podmořského světa, historie a zábavy, což činí tuto destinaci ideálním místem pro vaši dovolenou.

dovolená Egypt
od Invia.cz

Levná dovolená Egypt, Hurghada

letecky na 8 dní s all inclusive

8.9.2023 – 15.9.2023

6490 Kč

Levná dovolená v hotelu La Rosa Waves - Egypt, Hurghada

4* Ubytování:
La Rosa Waves
hodnocení 3,2 z 5 – velmi dobré

další termíny
La Rosa Waves

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Egypt, Hurghada na 8 dní s all inclusive za 6490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Egypt, Hurghada, La Rosa Waves — | další nabídky od Dovolena.cz