ItálieIschiaTermální ráj na Ischii: 8 dní all inclusive za 17590 Kč!" 🏝️🌞

Termální ráj na Ischii: 8 dní all inclusive za 17590 Kč!“ 🏝️🌞

Levná dovolená vyhledávač

Přemýšlíte kam na dovolenou? Co takhle romantický pobyt v termálním ráji Itálie? Pokud si chcete odpočinout a užít si osm dní relaxace a pohody, máme pro vás skvělou nabídku. Vydejte se na italský ostrov Ischia, který vás okouzlí svou krásou.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V termínu od 5. srpna 2023 do 12. srpna 2023 je k dispozici letecký zájezd z Prahy s ubytováním ve 3* hotelu GALIDON a programem all inclusive za 17590 Kč. Po příletu se ocitnete na ostrově snů, kde vás uvítá hotelový komplex Galidon s pohodlnými klimatizovanými pokoji s vlastním balkonem nebo terasou. Hotelový areál disponuje 5 bazény, venkovním termálním bazénem, hydromasážní vanou a sluneční terasou s lehátky, kde si skvěle odpočinete.

Milovníci wellness a relaxace si mohou vyzkoušet tzv. Kneippovy lázně či termální kaskády. Pláž Citara je jen kousek od hotelu Galidon a dostanete se na ní pěšky nebo můžete využít hotelový svoz. Ten vás dopraví nejen i do centra města Forio, odkud se snadno dostanete kamkoliv na ostrov díky dobře fungujícímu autobusovému spojení. Ischia je místem, kde se spojuje bohatá historie s termálními lázněmi a nádhernou přírodou. Nechte se unést atmosférou tohoto malebného ostrova a dopřejte si zájezd plný uvolnění a krásných zážitků.

dovolená Itálie
od Invia.cz

Levná dovolená Itálie, Ischia

letecky na 8 dní Light s all inclusive

5.8.2023 – 12.8.2023

17590 Kč

GALIDON, Itálie, Neapolský záliv, Ischia, Forio

3* Ubytování:
GALIDON

další termíny
GALIDON

Stravování:
light all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Itálie, Ischia na 8 dní Light s all inclusive za 17590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Itálie, Ischia, GALIDON — | další nabídky od Dovolena.cz