ThajskoThajsko, Krabi: 16 denní dovolená v listopadu letecky z Prahy za 26590...

Thajsko, Krabi: 16 denní dovolená v listopadu letecky z Prahy za 26590 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás parádní tip na levnou exotickou dovolenou v Thajsku. V termínu od 26. října do 10. listopadu si můžete užít 16denní last minute dovolenou v destinaci Krabi. Celý zájezd včetně ubytování ve 3* hotelu Aonang Paradise Resort & Longstay a snídaní bude stojí pouze 26590 Kč. Odlet je z Prahy. Tropicky dekorovaný hotel se nachází uprostřed nádherné přírody s panoramatickým výhledem na vápencovou horu a nedaleko centra Ao Nang. Pláž Ao Nang je vzdálena pouhých 400 metrů od hotelu. Tuto skvělou dovolenou pořádá cestovní kancelář Čedok a momentálně ji můžete zakoupit se slevou 35%.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Krabi je jedním z nejoblíbenějších thajských letovisek a nabízí mnoho atrakcí pro návštěvníky. Můžete se vydat na výlet lodí po Andamanském moři a navštívit nádherné ostrůvky a pláže, jako je Railay Beach, kde se můžete podniknout i horolezeckou expedici. Pro milovníky přírody je zde Národní park Than Bok Khorani s krásnými vodopády a jeskyněmi. Mějte však na paměti, že v národním parku platí zákaz koupaní. Krabi je také výchozím bodem pro výlety do známého ostrovního ráje Phi Phi Islands, který je snadno dosažitelný lodí. Místní trhy a restaurace nabízejí bohatou thajskou kuchyni a místní speciality. Krabi je skvělým místem pro dovolenou, která spojuje relaxaci na pláži s dobrodružstvím a poznáváním thajské kultury.

dovolená Thajsko
dovolená Krabi

Levná dovolená Thajsko, Krabi

last minute

letecky z Prahy na 16 dní

26.10.2023 – 10.11.2023

26590 Kč

Levná dovolená v hotelu Aonang Paradise Resort & Longstay - Thajsko, Krabi, Ao Nang

3* Ubytování:
Aonang Paradise Resort & Longstay – ukázat na mapě

Aonang Paradise Resort & Longstay
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Thajsko, Krabi na 16 dní v termínu 26.10.2023 – 10.11.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Aonang Paradise Resort & Longstay včetně snídaně za 26590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Thajsko


— last minute dovolená Thajsko, Krabi — | další nabídky od Invia.cz