ThajskoThajsko, Krabi na 9 dní s polopenzí za 21990 Kč - last...

Thajsko, Krabi na 9 dní s polopenzí za 21990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám skvělý tip na levnou dovolenou v Thajsku – last minute zájezd do letoviska Krabi v termínu 23.11.2023 – 1.12.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Chada Thai Village Resort a stravováním formou polopenze, který právě teď zakoupíte u cestovní agentury Invia.cz za parádní cenu 21990 Kč. Odlet je z Prahy. Dovolenou pořádá cestovní kancelář Čedok, která vám zajisté kompletní servis pro bezstarostný pobyt.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Krabi je oblastí známou pro své impozantní vápencové útvary a bohatý podmořský život, který lze objevovat při šnorchlování nebo potápění. Pro milovníky výletů nabízí tato oblast možnost návštěvy chrámů jako je Wat Tham Sua s řadou buddhistických relikvií a výhledem na okolní krajinu. Pro aktivní odpočinek je vhodná návštěva Národního parku Khao Phanom Bencha, kde se můžete vydat na trek k průzračným vodopádům a pozorovat místní flóru a faunu. Za návštěvu stojí i zdejší trhy, kde ochutnáte tradiční thajské speciality a zakoupíte originální suvenýry.

dovolená Thajsko
dovolená Krabi

Levná dovolená Thajsko, Krabi

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s polopenzí

23.11.2023 – 1.12.2023

21990 Kč

levná dovolená v hotelu Chada Thai Village Resort - Thajsko, Krabi

4* Ubytování:
Chada Thai Village Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Chada Thai Village Resort
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Thajsko, Krabi na 9 dní v termínu 23.11.2023 – 1.12.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Chada Thai Village Resort a stavováním formou polopenze za 21990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Thajsko


— last minute dovolená Thajsko, Krabi — | další nabídky od Invia.cz