ThajskoThajsko, Krabi na 9 dní s polopenzí za 24990 Kč - last...

Thajsko, Krabi na 9 dní s polopenzí za 24990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Tato levná last minute dovolená vás zavede v termínu 29. února – 8. března 2024 do idylického letoviska Krabi v Thajsku. Součástí balíčku je ubytování ve výborně hodnoceném 4* hotelu Krabi Cha-Da Resort, kde strávíte 9 dní, a který je obklopen tropickým lesem. Cena zájezdu činí 24990 Kč na osobu a zahrnuje stravování formou polopenze. Letovisko, v němž se hotel nachází, je oblíbeným výchozím bodem pro výlety po regionu Krabi. Odlet je z Prahy je již zítra

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE
Thajské letovisko Krabi je známé svými úchvatnými vápencovými útvary, tyrkysovým mořem a bílými písečnými plážemi, je to skvost mezi thajskými destinacemi. Obdivovat tu můžete například přírodní krásy ostrovů Phi Phi a James Bond Island při jednodenních výletech lodí. Nevynechejte také návštěvu slavného Tygřího chrámu, kde na vás čeká přes 1200 schodů vedoucích k buddhistickému svatostánku na vrcholu kopce s dechberoucím výhledem na okolní krajinu. Pro milovníky dobrodružství je tu možnost skalního lezení po skalách v okolí pláže Railay Beach. Krabi je destinace, která nabízí ideální kombinaci relaxace a dobrodružství, což z ní činí perfektní volbu pro vaši last minute dovolenou.

Levný hotel Krabi Cha-Da Resort - Thajsko, Krabi, Ao Nang

Tato nabídka (last minute dovolená Thajsko, Krabi na 9 dní v termínu 29.2.2024 – 8.3.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Krabi Cha-Da Resort a stavováním formou polopenze za 24990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Thajsko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Thajsku
» Důležité kontakty v Thajsku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Thajsku
» Fauna v Thajsku
» Flora v Thajsku
» Doprava v Thajsku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Thajsku
» Thajsko – last minute
» Thajsko – first minute
» Hodnocení hotelů v Thajsku

— last minute dovolená Thajsko, Krabi — | další nabídky od Invia.cz