ThajskoThajsko, Krabi na 9 dní za 18790 Kč - letecky z Prahy

Thajsko, Krabi na 9 dní za 18790 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás atraktivní nabídku exotické dovolené v Thajsku. Konkrétně se jedná o zájezd do oblasti Krabi na 9 dní v termínu od 23. listopadu do 1. prosince 2023. Ubytování je zajištěno ve 3* hotelu Ibis Style Krabi se stravováním formou snídaně. Cena činí 18790 Kč. Doprava na místo je zajištěna letecky z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Oblast Krabi nabízí mnoho atraktivit pro turisty. Doporučujeme navštívit impozantní chrám Wat Kaew, který je jedním z nejzajímavějších míst v této oblasti. Pro milovníky přírody stojí za návštěvu národní park Than Bok Khorani, kde se můžete setkat s nejrůznějšími druhy zvířat a rostlin. Pokud máte rádi dobrodružství, vydejte se na výlet lodí na ostrovy Phi Phi nebo na Railay Beach, kde se nachází jedny z nejhezčích skalních stěn pro lezení na světě. V oblasti Krabi najdete také velké množství trhů s místním jídlem a suvenýry, například noční trh Krabi Town Walking Street.

dovolená Thajsko
od Invia.cz

Levná dovolená Thajsko, Krabi

letecky na 9 dní

23.11.2023 – 1.12.2023

18790 Kč

Levná dovolená v hotelu Ibis Styles Krabi Ao Nang - 
Thajsko, Krabi

3* Ubytování:
Hotel Ibis Style Krabi – ukázat na mapě

další termíny
Hotel Ibis Style Krabi

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Thajsko, Krabi na 9 dní za 18790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Thajsko, Krabi, Hotel Ibis Style Krabi — | další nabídky od Dovolena.cz