ŘeckoThassosThassos: Last minute dovolená v hotelu Four Seasons za neuvěřitelných 9990 Kč!...

Thassos: Last minute dovolená v hotelu Four Seasons za neuvěřitelných 9990 Kč! Odlet z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Pokud chcete rychle načerpat novou energii a užít si krásné Řecko, máme pro vás tuto skvělou nabídku. Vydejte se v termínu od 11.9.2023 do 18.9.2023 na osm dní do ráje na zemi – na ostrov Thassos. Za fantastických 9990 Kč získáte nejenom ubytování v útulném 3* hotelu Four Seasons, ale i polopenzi a leteckou dopravu z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tato nabídka je jako stvořená pro všechny, kdo touží po poklidných chvílích strávených v náruči přírody. Hotel Four Seasons, zasazený do malebného borovicového lesa, je tichým útočištěm, kde vám večery zpříjemní melodie cikád. Pláž je od hotelu vzdálena jen krátkou tříminutovou procházkou. Pokud byste se chtěli nasytit nočního života, v blízkém hlavním městě Limenas, vzdáleném 5 km, najdete dostatek příležitostí k zábavě.

Vyrazte na Thassos a objevte jeho kouzlo. Ostrov je bohatý na malebná místa, která stojí za návštěvu. Určitě nevynechte procházku historickými uličkami v Limenasu, kde můžete zhlédnout archeologické památky a ochutnat místní kulinářské speciality. Milovníci přírody si zase přijdou na své při procházce k vodopádu Maries, který je ukryt v zeleném závoji ostrova. A pro dobrodruhy je tu možnost vyrazit na pěší túru po horách Ypsario a potěšit se panoramatickými výhledy na krásu ostrova Thassos.

dovolená Řecko
dovolená Thassos

Levná dovolená Řecko, Thassos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

11.9.2023 – 18.9.2023

9990 Kč

obrazek 84
Levná dovolená v hotelu Four Seasons – Řecko, Thassos

3* Ubytování:
Four Seasons
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Four Seasons
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Thassos na 8 dní v termínu 11.9.2023 – 18.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Four Seasons a stavováním formou polopenze za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Thassos — | další nabídky od Invia.cz