ŘeckoThassosThassos: Užijte si 8 dní v ráji s all inclusive v hotelu...

Thassos: Užijte si 8 dní v ráji s all inclusive v hotelu Rachoni Bay za 14990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Řecký ostrov Thassos je jednou z atraktivních destinací, kde můžete strávit letošní letní dovolenou. Pokud vás láká pobyt na tomto ostrově, určitě byste měli zvážit jeho návštěvu v termínu od 31. července do 7. srpna 2023. Přinášíme vám tip na lákavý balíček, který zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Rachoni Bay s programem all inclusive, a to za velmi výhodnou cenu 14990 Kč. Letecká doprava je zajištěna z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Rachoni Bay se nachází poblíž centra letoviska Skala Rachoni, je umístěn přímo u pláže a zajišťuje tak pohodlný a snadný přístup k moři. Tento kousek ráje vám nabídne nejenom relaxaci na pláži, ale také možnost objevovat místní atrakce. Thassos je známý svými krásnými plážemi s jemným pískem a tyrkysově modrou vodou. Pro milovníky historie je zde bohatá nabídka archeologických nalezišť a starověkých památek, které vás zavedou do minulosti této fascinující řecké destinace.

Hotel Rachoni Bay poskytuje širokou škálu vybavení a služeb. All inclusive program vám zajistí nejen pestré a chutné jídlo, ale také nápoje a občerstvení po celý den. Hotelový personál je vstřícný a ochotný. Nezapomeňte si také udělat čas na relaxaci v bazénu a využít dalších volnočasových aktivit, které hotel nabízí.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Thassos

letecky na 8 dní s all inclusive

31.7.2023 – 7.8.2023

14990 Kč

Dovolená Rachoni Bay, Řecko, Ostrovy, Thassos

3* Ubytování:
Rachoni Bay
hodnocení 2,3 z 5

další termíny
Rachoni Bay

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Řecko, Thassos na 8 dní s all inclusive za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Řecko, Thassos, Rachoni Bay — | další nabídky od Dovolena.cz