Dovolená u mořeTIPY na dokonalý valentýnský dárek

TIPY na dokonalý valentýnský dárek

Levná dovolená vyhledávač

Dokonalý valentýnský dárek

Blíží se Valentýn a my pro vás máme tipy na dárky, které rozbuší každé srdce. Kde jinde oslavíte svátek všech zamilovaných lépe, než v některé z romantických evropských metropolí? Vybírejte z eurovíkendů v Římě, Barceloně či v Paříži. Nebo se vydejte do sluncem zalitých exotických rájů! Pokud máte rádi aktivnější dovolenou, máme pro vás lyžařské zájezdy do Itálie, Rakouska, Francie a dalších zimních destinací.

Letní dovolená se slevou až 35 %

Pokud nemáte čas vyrazit na dovolenou přímo na Valentýna, máme pro vás báječný tip: zaplavte svou drahou polovičku mořem lásky, a to doslova! Právě teď má cestovní agentura Invia.cz v nabídce letní dovolenou se slevou až 35 %. A k tomu báječné First minute bonusy jako je nízká záloha, dítě zdarma nebo bezplatná změna zájezdu. I tak může vypadat dokonalý valentýnský dárek.

Dovolenou a zájezdy vybírejte ZDE zde

TIP: Obdarujte svou lásku dárkovým poukazem

Nemůžete se rozhodnout, kam vyrazit? Nevadí, vyberte dárkový poukaz a rozhodněte se společně. Platnost má 2 roky a sami si zvolíte jeho hodnotu. Navíc si ho snadno objednáte online a než řeknete Valentýn, máte ho v e-mailu. Samozřejmě si poukaz můžete nechat zaslat poštou, nebo zakoupit na pobočce, záleží jen na vás.

Dovolenou a zájezdy můžete také vybírat z tipů níže nebo na našich stránkách.

— dokonalý valentýnský dárek —