TuniskoDjerbaTunisko, Djerba: 15denní all inclusive dovolená na ostrově snů jen za 15390...

Tunisko, Djerba: 15denní all inclusive dovolená na ostrově snů jen za 15390 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Pokud toužíte po odpočinku na exotickém ostrově bez toho, aby vás to stálo jmění, máme pro vás skvělou nabídku. Vydejte se na 15denní dovolenou na malebný ostrov Djerba v Tunisku. Sovučástí pobytu, který je naplánovaný na termín 13. – 27. dubna 2024, je ubytování ve 4* hotelu Seabel Aladin Djerba s programem all inclusive. Cena tohoto balíčku je 15390 Kč. Letecká doprava je zajištěna z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Djerba je často přezdívaná jako „ostrov snů“. Je to pravý ráje pro milovníky slunce, písečných pláží a bohaté historie. Ostrov je známý svou jedinečnou kulturou, která se odráží ve všem od architektury po gastronomii. Nezapomeňte navštívit hlavní město Houmt Souk, kde můžete prozkoumat tradiční trhy (souky), na kterých najdete vše od ručně vyrobených šperků až po exotické koření. Pro milovníky historie je tu židovská synagoga El Ghriba, jedna z nejstarších a nejvýznamnějších synagog v Africe. Přírodní krásy ostrova pak můžete obdivovat například ze hřbětů koní nebo velbloudů, kteří vás zavedou přes malebné olivové háje až k tyrkysově modrému moři. Pro ty, kdo dávají přednost aktivní dovolené, nabízí Djerba řadu vodních sportů, včetně potápění, při kterém můžete prozkoumat podmořský život Středozemního moře. Večer se zase můžete těšit na chutnou tuniskou kuchyni v některé z místních restaurací. Djerba má pro každého něco, a to z ní dělá ideální destinaci pro vaši příští dovolenou.

Levná dovolená v Tunisku ve 4* hotelu  Seabel Aladin Djerba

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Djerba na 15 dní v termínu 13.4.2024 – 27.4.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Seabel Aladin Djerba a programem all inclusive za 15390 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Tunisku
» Důležité kontakty v Tunisku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Tunisku
» Fauna v Tunisku
» Flora v Tunisku
» Doprava v Tunisku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Tunisku
» Tunisko – last minute
» Tunisko – first minute
» Hodnocení hotelů v Tunisku

— last minute dovolená Tunisko, Djerba — | další nabídky od Invia.cz