TuniskoDjerbaTunisko, Djerba v dubnu na 8 dní s all inclusive a odletem...

Tunisko, Djerba v dubnu na 8 dní s all inclusive a odletem z Prahy za 11690 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Tato last minute dovolená na ostrově Djerba v Tunisku nabízí skvělou příležitost strávit 8 dní (20.4.2024 – 27.4.2024) v severní části afrického kontinentu. Ubytování je zajištěno ve 4* hotelu Aljazira Beach & Spa s programem all inclusive. Cena zájezdu činí na 11690 Kč a zahrnuje leteckou dopravu z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Djerba je největším ostrovem severní Afriky a vyniká jedinečným kulturním dědictvím a přírodními krásami. Návštěvníci by neměli vynechat hlavní město ostrova Houmt Souk s jeho tradičními trhy, kde si mohou zakoupit místní řemeslné výrobky a ochutnat tuniskou kuchyni. Ostrov je rovněž domovem nádherných pláží s jemným bílým pískem a tyrkysově modrým mořem, které jsou ideální pro odpočinek a vodní sporty. Pro milovníky historie a kultury je tu Ghriba synagoga, jedna z nejstarších a nejvýznamnějších synagog v Africe. Pro aktivnější odpočinek se bude hodit jízda na koni po pláži, golf nebo výlety do okolní pouště na velbloudech. Djerba nabízí kombinaci relaxace, dobrodružství a kultury, čímž se stává ideálním místem pro skvělou dovolenou.

Aljazira Beach & Spa - Tunisko, Djerba

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Djerba na 8 dní v termínu 20.4.2024 – 27.4.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Aljazira Beach & Spa a programem all inclusive za 11690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko

» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Tunisku
» Důležité kontakty v Tunisku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Tunisku
» Fauna v Tunisku
» Flora v Tunisku
» Doprava v Tunisku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Tunisku
» Tunisko – last minute
» Tunisko – first minute
» Hodnocení hotelů v Tunisku

— last minute dovolená Tunisko, Djerba — | další nabídky od Invia.cz