TuniskoTunisko: Dovolená v letovisku Yasmine Hammamet. Luxusní 5* hotel s all inclusive...

Tunisko: Dovolená v letovisku Yasmine Hammamet. Luxusní 5* hotel s all inclusive za 11990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Tunisko je ideální destinací pro ty, kteří touží po slunečném odpočinku na krásné pláži a zároveň si chtějí užít kulturní zážitky. Last minute dovolená v tuniském letovisku Yasmine Hammametu nabízí obojí. 8 dní v luxusním 5* hotelu Blue Marine & Thalasso s all inclusive programem je nyní k dispozici za fantastickou cenu 11990 Kč. Kromě krásné pláže s pozvolným vstupem do moře vás čeká nedaleký zábavní park a aquapark CarthageLand a golfové hřiště Citrus-Les Oliviers.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Blue Marine & Thalasso se nachází v centru Yasmine Hammametu, takže máte všechny obchůdky, restaurace a kavárny na dosah. Krásná písčitá pláž je vzdálena pouhých 20 metrů od hotelu a cesta k ní vede přes místní komunikaci. Hotelový bar na pláži poskytuje osvěžující nápoje a pro odpočinek jsou k dispozici zdarma lehátka a slunečníky.

dovolená Tunisko
dovolená Yasmine Hammamet

Levná dovolená Tunisko, Yasmine Hammamet

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

10.5.2023 – 17.5.2023

11990 Kč

obrazek 66

5* Ubytování:
Blue Marine & Thalasso

Blue Marine & Thalasso
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Yasmine Hammamet na 8 dní v termínu 10.5.2023 – 17.5.2023 s ubytováním v 5* hotelu Blue Marine & Thalasso a programem all inclusive za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Yasmine Hammamet — | další nabídky od Invia.cz