TuniskoTunisko: Exotická dovolená v Hammametu na 10 dní s all inclusive za...

Tunisko: Exotická dovolená v Hammametu na 10 dní s all inclusive za 7990 Kč – odlet 6.9.2023 z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se s cestovní kanceláří Blue Style na 10 dní do Tuniska a zažijte parádní dovolenou v období od 6. do 15. září 2023 v oblíbeném letovisku Hammamet. Tato nabídka zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Les Colombes, program all inclusive a leteckou dopravu z Prahy – vše za atraktivní cenu 7990 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tunisko je fascinující země plná historie a kultury. Během pobytu v Hammametu si můžete užít návštěvu historické Mediny, která je plná úzkých uliček, trhů a starobylých budov. Oblíbeným místem pro milovníky přírody je národní park Boukornine s malebnou přírodou, kde lze obdivovat krásu tuniské krajiny. Odpočinek a relaxaci si nejlépe užijete na krásných plážích Hammametu. A nezapomeňte ochutnat místní speciality v jedné z mnoha restaurací. Tunisko je také známé pro své tradiční rukodělné výrobky, jako jsou keramika a textil, které si můžete zakoupit a přivézt domů jako suvenýry z této zajímavé destinace.

dovolená Tunisko
od Invia.cz

Levná dovolená Tunisko, Hammamet

letecky na 10 dní s all inclusive

6.9.2023 – 15.9.2023

7990 Kč

Levná dovolená v hotelu Les Colombes - Tunisko, Pevnina, Hammamet

3* Ubytování:
Hotel Les Colombes
hodnocení 3,3 z 5 – velmi dobré

další termíny
Hotel Les Colombes

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Tunisko, Hammamet na 10 dní s all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Tunisko, Hammamet, Hotel Les Colombes — | další nabídky od Dovolena.cz