TuniskoTunisko, Hammamet na 7 dní s all inclusive za 6690 Kč -...

Tunisko, Hammamet na 7 dní s all inclusive za 6690 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se v druhé polovině září s cestovní kanceláří Blue Style na levnou dovolenou do Tuniska do oblíbeného letoviska Hammamet. V termínu od 18. do 24. září 2023 pořídíte tento zájezd za atraktivní cenu 6690 Kč. Ubytováni budete ve 3* hotelu Les Colombes s programem all inclusive. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tunisko je zajímavou destinací nabízející svým návštěvníkům bohatou historii, fascinující trhy s místními produkty a pohodové pláže u Středozemního moře. Během pobytu v Hammametu můžete navštívit historickou medinu s úzkými uličkami a malebnými domy, prozkoumat pevnost Kasbah nebo se vydat na výlet do okolního venkovského prostředí. Kromě toho si užijete koupání a odpočinek na písečných plážích a ochutnáte místní kuchyni, která spojuje vlivy středomořské a arabské. Tunisko je ideálním místem pro objevování nových kultur a relaxaci u moře.

dovolená Tunisko
od Invia.cz

Levná dovolená Tunisko, Hammamet

letecky na 7 dní s all inclusive

18.9.2023 – 24.9.2023

6690 Kč

Levná dovolená v hotelu Les Colombes - Tunisko, Pevnina, Hammamet

3* Ubytování:
Hotel Les Colombes
hodnocení 3,3 z 5 – velmi dobré

další termíny
Hotel Les Colombes

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Tunisko, Hammamet na 7 dní s all inclusive za 6690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Tunisko, Hammamet, Hotel Les Colombes — | další nabídky od Dovolena.cz