TuniskoTunisko - Sousse: 15 denní all inclusive dovolená u Tyrhénského moře za...

Tunisko – Sousse: 15 denní all inclusive dovolená u Tyrhénského moře za 12990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se už pozítří na dva týdny do Tuniska a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v oblíbeném letovisku Sousse! Termín zájezdu je od 4. srpna 2023 do 18. srpna 2023 a za neuvěřitelnou cenu 12990 Kč získáte kompletní služby pořádající cestovní kanceláře včetně letenek z Prahy, ubytování ve 3* hotelu Jinene Beach a programu all inclusive. Hotelový komplex spolu s hotelem Royal Jinene nabízí ideální polohu přímo na pláži, je umístěn mezi centrem města Sousse a jachtovým přístavem Port El Kantaoui. Prostorný a jednoduchý hotel je určen především pro nenáročnou klientelu, která ocení pohodlí a klidnou atmosféru.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tunisko je zemí bohatou na historii a kulturu, a právě v Sousse můžete objevit mnoho zajímavostí. Město je známé svými historickými památkami, jako je kasbah, amfiteátr a muzeum Dar Essid, které nabízí poutavý pohled do minulosti této fascinující destinace. Pokud máte rádi nákupy, určitě navštivte tradiční místní trhy a zkuste zde vyjednávat o cenách suvenýrů a místních specialit. Pro milovníky golfu je tu ideální možnost zahrát si na golfovém hřišti v Port El Kantaoui, které patří mezi nejlepší v této části Tuniska. A po náročném dni si můžete užít zasloužený relax na pláži a osvěžit se v tyrkysově modrém moři. Tunisko nabízí pro každého něco zajímavého, a to za příjemných letních teplot, které vám zajistí ideální podmínky pro dovolenou na pláži i s poznáváním místní kultury.

dovolená Tunisko
od Invia.cz

Levná dovolená Tunisko, Sousse

letecky na 15 dní s all inclusive

4.8.2023 – 18.8.2023

12990 Kč

Levná dovolená hotel Jinene, Tunisko, Pevnina, Sousse

3* Ubytování:
Jinene Beach

další termíny
Jinene Beach

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Tunisko, Sousse na 15 dní s all inclusive za 12990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


4.8.2023 – 18.8.2023 letecky z Prahy na 15 dní s all inclusive za 12990 CZK


— Tunisko, Sousse, Jinene Beach — | další nabídky od Dovolena.cz