TureckoTurecká riviéraTurecká riviéra v květnu na 7 dní s all inclusive za 13290...

Turecká riviéra v květnu na 7 dní s all inclusive za 13290 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Máte chuť vyrazit na dovolenou plnou slunce, krásných pláží a bohatého programu? Pokud ano, pak byste měli zvážit návštěvu Turecka, konkrétně Turecké riviéry. Jednou z možností je například pobyt v 5* hotelu Sunmelia Beach Resort, který nabízí program all inclusive za velmi příznivou cenu 13290 Kč na 7 dní v termínu 21.5.2023 – 27.5.2023. Letecky se do Turecka dostanete přímo z Prahy.

Proč právě Sunmelia Beach Resort? Tento hotel vyniká nejen svým nádherným umístěním na pláži s modrou vlajkou za čistotu a kvalitu, ale také bohatým sportovním vyžitím a skvělým aquaparkem. Kromě toho se v hotelu nachází také bary a restaurace, ale pokud byste se chtěli vydat ven, nejbližší obchůdky a restaurace jsou vzdáleny pouhých 200 metrů. Autobusová zastávka se nachází přímo u hotelu a letiště Antalya je vzdáleno pouhých 70 km. Pokud hledáte ideální místo pro letní dovolenou plnou zábavy, krásy a relaxace, Sunmelia Beach Resort na Turecké riviéře je pro vás tou správnou volbou.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pro milovníky plážového pobytu je k dispozici písčito-oblázková pláž přímo u hotelu s lehátky, slunečníky a plážovými osuškami zdarma. K dispozici jsou také sprchy, WC a bar. Pokud se tedy chcete opalovat, koupat se a relaxovat, na této pláži nebudete zklamaní. Pobyt v hotelu Sunmelia Beach Resort na Turecké riviéře je skvělou volbou pro každého, kdo hledá zábavu, relaxaci a krásné pláže.

dovolená Turecko
dovolená Turecká riviéra

Levná dovolená Turecko, Turecká riviéra

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

21.5.2023 – 27.5.2023

13290 Kč

obrazek 45

5* Ubytování:
Sunmelia Beach Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Sunmelia Beach Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Turecká riviéra na 7 dní v termínu 21.5.2023 – 27.5.2023 s ubytováním v 5* hotelu Sunmelia Beach Resort a programem all inclusive za 13290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Turecká riviéra — | další nabídky od Invia.cz