TureckoTurecko, Alanya na 8 dní s all inclusive za 9990 Kč -...

Turecko, Alanya na 8 dní s all inclusive za 9990 Kč – last minute s odletem z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

V nabídce cestovní agentury Invia.cz se objevil levný last minute zájezd do Turecka s termínem pobytu 4.8.2023 – 11.8.2023 v oblíbeném tureckém letovisku Alanya. Cestovní balíček zahrnuje leteckou dopravu z Prahy a ubytování v hotelu Cleopatra Golden Beach s programem all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Cleopatra Golden Beach se nachází v centru živého letoviska Alanya. V blízkosti hotelu najdete nákupní možnosti, bary a restaurace. K písčité pláži s pozvolným vstupem do moře vás dovede pouze krátká procházka po místní promenádě. Plážová vybavenost zahrnuje lehátka, slunečníky a plážový bar. Hotel prošel v nedávné době rekonstrukcí a disponuje venkovním bazénem s oddělenou částí pro děti, u kterého jsou k dispozici zdarma lehátka i slunečníky. Hotelové vybavení zahrnuje čtyři bary – lobby bar, bar v restauraci, bar u bazénu a bar na pláži, kde si můžete vychutnat osvěžující nápoje a koktejly.

Tento zájezd do Turecka nabízí skvělou příležitost prozkoumat oblíbené letovisko Alanya s bohatou historií a zajímavými atrakcemi. Pokud máte rádi dovolenou plnou zábavy, krásných pláží a kulinářských pochoutek, pak je Turecko, Alanya tou správnou volbou pro vaši letní dovolenou.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

4.8.2023 – 11.8.2023

9990 Kč

Last minute zájezd Cleopatra Golden Beach, Turecko, Alanya,

Ubytování:
Cleopatra Golden Beach – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Cleopatra Golden Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 4.8.2023 – 11.8.2023 s ubytováním v hotelu Cleopatra Golden Beach a programem all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz