TureckoTurecko, Antalya poznávací zájezd na 8 dní za 8980...

Turecko, Antalya poznávací zájezd na 8 dní za 8980 Kč v březnu letecky z Prahy

-

Vyhledávač dovolené

First minute dovolená

Prázdninová dovolená na Djerbě: 9 dní v hotelu Iris & Thalasso all inclusive za 13859 Kč!

Užijte sluneční dovolenou v srpnu na Djerbě v Tunisku. Hotel Iris & Thalasso nabízí 9 dní all inclusive za 13859 Kč. Blízko pláže a Aquaparku. Ubytování s výhledem do zahrady. Letecky z Prahy.

Hurghada v Egyptě – First minute dovolená s all inclusive v srpnu za 11690 Kč!

Vydejte se do Hurghady v Egyptě! First minute dovolená na 7 dní v hotelu Lemon & Soul Garden Makadi s all inclusive za 11690 Kč. Sportovní vyžití, plážový bar a klidná lokalita v Makadi Bay. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma. Perfektní letní únik!

Prázdninová dovolená na Korfu: 8 dní all inclusive v hotelu Monika za 15990 Kč!

Prožijte nezapomenutelných 8 dní na slunném ostrově Corfu. Ubytování v hotelu Monika s programem all inclusive. Termín 3.8.-10.8.2023 za 15990 Kč. Rezervujte ještě dnes! Odlet z Brna.

Levná prázdninová dovolená v Nesebaru, Bulharsko: 8 dní ve 3* hotelu Vanini za 9820 Kč!

Využijte této skvělé nabídky a zažijte levnou týdenní dovolenou v bulharském Nesebaru! Ubytování ve 3* hotelu Vanini s pláží jen pár minut pěšky. Rezervujte termín 17.8.2023 - 24.8.2023 za 9820 Kč s odletem z Prahy. Nechte se hýčkat a užijte si pohodu na písčité pláži!

Prázdninová 15 denní dovolená na Kefalonii: Ubytování ve 3* hotelu Sea Breeze s pláží před hotelem a slevou 29%!

Užijte si rodinnou atmosféru, přírodní pláže a ideální výchozí bod pro výlety na dovolené na řeckém ostrově Kefalonia! Zarezervujte si First minute dovolenou ve 3* hotelu Sea Breeze s ubytováním za 16490 Kč na 15 dní v termínu 3.8.2023 - 17.8.2023.

First minute poznávací dovolená v Turecku na 8 dní v termínu 2.3.2022 – 9.3.2022 s ubytováním v minimálně 4* hotelu za 8980 Kč. Letecky z Prahy.

dovolená Turecko
dovolená Antalya

Levná dovolená
Turecko, Antalya

first minute

letecky z Prahy na 8 dní Dle programu

2.3.2022 – 9.3.2022

8980 Kč

Turecko, Antalya, PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Jsou to dějiny, jež přinesly Antalyi slávu. První zmínky jsou z druhého století před Kristem. Největší rozkvět zaznamenala za císaře Hadriána, který zde nechal vybudovat honosné paláce a chrámy. Z vrcholu minaretu Yivli, známého jako „flétnový minaret“, se rozprostírá pohled na město, jehož příjmením může být „Krásné“. Vedle minaretu stojí mešita, původní byzantský kostel z 14.století a zřícenina školy koránu. Ve staré části města najdete známou Hadrianovu bránu. Prožijte pravou vůni orientu, kterou vám zprostředkuje atmosféra typických bazarů Starého města, kde můžete výhodně nakoupit ručně tkané koberce, zlaté šperky, rybí restaurace nebo procházka po proslavených plážích.Z římských památek stojí na prvním místě Hadriánova brána z roku 130 n.l. Za návštěvu také stojí Městské archeologické muzeum. Naleznete zde exponáty od doby kamenné až po současnost. Dnes je Antalya hlavním centrem Turecké riviéry na středomořském pobřeží. Velký přístav a mezinárodní letiště je důvodem pro neustávající ruch ve městě s nezaměnitelnou atmosférou. Asi čtrnáct kilometrů západně od centra prýští Dudenské vodopády. Jeskyně Karain se pyšní paleolitickými jeskynními malbami, nejstaršími na území Turecka. Městečko Termessos, nedaleko Antalye, jinak řečeno „Orlí hnízdo“, nedobyl ani slavný Alexandr Makedonský.

Ubytování:
minimálně 4* hotel

Stravování:
dle programu

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
first minute
poznávací

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko



— first minute dovolená Turecko, Antalya — | další nabídky od Invia.cz

Vyhledávač letenek

Last minute dovolená

Last minute dovolená: Slunečné Pobřeží v Bulharsku se slevou 51% za 5990 Kč!

Užijte si slunečné pláže a bohatý noční život na Slunečném Pobřeží v Bulharsku! Last minute dovolená od Čedoku: 8 dní ve 4* hotelu Cook's Club Sunny Beach s ubytováním a snídaní za 5990 Kč. Rezervujte nyní a ušetřete 51%!

Levná dovolená v Primorsku: Last minute zájezd na 15 dní za 8990 Kč! Letecky z Ostravy

Užijte si levnou dovolenou v bulharském Primorsku. Ubytování v penzionu Jalp nedaleko pláže. Last minute zájezd za 8990 Kč s 31% slevou. Rezervujte a užijte si nezapomenutelné chvíle slunce, zábavy a relaxace.

Last Minute dovolená na Karpathosu na 15 dní za 8490 Kč

Zajímá vás last minute dovolená na ostrově Karpathos v Řecku? Užijte si 15 dní klidu, krásné pláže a příjemné ubytování v hotelu White Castle za skvělou cenu 8 490 Kč. Letecky z Prahy, od 9.6.2023 do 23.6.2023. Poslední volná místa!

Exotická dovolená