TureckoEgejská riviéraTurecko - Egejská riviéra: 8 dní v 5* hotelu Ramada Resort za...

Turecko – Egejská riviéra: 8 dní v 5* hotelu Ramada Resort za 10990 Kč! All-inclusive dovolená

Levná dovolená vyhledávač

Vyražte v září na levnou dovolenou do Turecka na Egejskou riviéru. Týdenní letecký zájezd v termínu 21.9.2023 – 28.9.2023 s ubytováním v 5* hotelu Ramada Resort By Wyndham Akbük, programem all inclusive a leteckou dopravou z Prahy pořídíte právě teď za skvělých za 10990 Kč. Písčíto-oblázková pláž s bazénem se skluzavkami, dětským bazénem a snack barem v rámci all inclusive se nachází zhruba 800 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici zdarma.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Egejská riviéra v Turecku je fascinující destinací pro dovolenou a letovisko Bodrum láká návštěvníky svým klidným a pohodovým prostředím. Hotel nabízí pohodlné ubytování a bohatý program all inclusive. Pláže na Egejské riviéře jsou známé svou čistotou a jemným pískem. V hotelovém komplexu vás čeká pohodlný odpočinek u bazénu, ale i široká nabídka aktivit a vyžití. Příjemné klima, bohatá historie a vynikající gastronomie Turecka jsou jen některé z lákadel, která tato země a Egejská riviéra nabízejí.

dovolená Turecko
dovolená Egejská riviéra

Levná dovolená Turecko, Egejská riviéra

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

21.9.2023 – 28.9.2023

10990 Kč

 Ramada Resort by Wyndham Akbük
Turecko, Bodrum, Akbük

5* Ubytování:
Ramada Resort By Wyndham Akbük – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Ramada Resort By Wyndham Akbük
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Egejská riviéra na 8 dní v termínu 21.9.2023 – 28.9.2023 s ubytováním v 5* hotelu Ramada Resort By Wyndham Akbük a programem all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Egejská riviéra — | další nabídky od Invia.cz