TureckoTurecko, Kemer na 8 dní s all inclusive za 9322 Kč -...

Turecko, Kemer na 8 dní s all inclusive za 9322 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

V nadcházejících dnech můžete vyrazit na last minute dovolenou do krásného města Kemer v Turecku, a to konkrétně v termínu 1.9.2023 – 8.9.2023. Zájezd zahrnuje ubytování v pohodlném 3* hotelu Get Enjoy Hotels (Ex. Matiate) a nabízí program all inclusive, to vše za cenově dostupných 9322 Kč. Odlet je z Prahy. Tato malebná destinace skýtá nejen krásné pláže, ale i bohaté kulturní zážitky. Město Kemer se nachází v úchvatné krajině s pohořím Taurus na pozadí. Průzračně čistá voda moře podtrhuje kouzlo tohoto místa a láká návštěvníky. Okolí Kemeru patří mezi jedny z nejkrásnějších oblastí na Turecké riviéře, což není náhoda.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Turistické možnosti této destinace jsou pestré a atraktivní. Pokud máte rádi historii, můžete navštívit archeologické naleziště Phaselis, které je obklopené nádhernou přírodou. Na lodi nebo plavbou na paddleboardu můžete objevovat skryté zátoky a krásné pláže. Pro milovníky adrenalinu je tu možnost vydat se na pěší túru do pohoří Taurus, kde vás čekají nádherné výhledy a jedinečná příroda. Večery můžete strávit v místních restauracích, kde ochutnáte tradiční turecká jídla a užijete si místní atmosféru. Kemer nabízí skvělé možnosti pro dovolenou plnou aktivit i odpočinku.

dovolená Turecko
dovolená Kemer

Levná dovolená Turecko, Kemer

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

1.9.2023 – 8.9.2023

9322 Kč

Levná dovolená v hotelu Get Enjoy Hotels (ex. Matiate) - Turecko, Kemer, Beldibi

3* Ubytování:
Get Enjoy Hotels (Ex. Matiate) – ukázat na mapě
hodnocení 3.2 z 5 – velmi dobré

Get Enjoy Hotels (Ex. Matiate)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Kemer na 8 dní v termínu 1.9.2023 – 8.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Get Enjoy Hotels (Ex. Matiate) a programem all inclusive za 9322 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Kemer — | další nabídky od Invia.cz