TureckoTurecko: Last minute dovolená v Alanyi: 8 dní za 7043 Kč!

Turecko: Last minute dovolená v Alanyi: 8 dní za 7043 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Alanya, turecké letovisko obklopené Středozemním mořem a nádhernými horami, je ideálním místem pro letní dovolenou plnou slunce a aktivit. Od 20. do 27. června 2023 se můžete vydat na last minute zájezd do této malebné destinace za neuvěřitelnou cenu 7043 Kč. Dovolená zahrnuje osm dní a sedm nocí ve 4* hotelu Club Anjeliq s programem all inclusive. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Alanya je známá svou bohatou historií a nádherným přírodním prostředím. Můžete si prohlédnout historickou pevnost, která dominuje městu, a užít si panoramatický výhled na okolní krajinu. Pro milovníky pláží je tu řada malebných zátok s jemným pískem a tyrkysovým mořem. Pro dobrodružné povahy je zase k dispozici široká škála aktivit, včetně vodních sportů, horských túr či potápění. V Alanyii najdete také mnoho obchodů, restaurací a barů.

Nezapomeňte využít této fantastické nabídky last minute dovolené v turecké Alanyi. Zažijte dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků a relaxace na tureckém pobřeží.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

20.6.2023 – 27.6.2023

7043 Kč

obrazek 108

4* Ubytování:
Club Anjeliq – ukázat na mapě
hodnocení 3.3 z 5 – velmi dobré

Club Anjeliq
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 20.6.2023 – 27.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Club Anjeliq včetně programu all inclusive za 7043 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz