TureckoTurecko, Levné Turecko: Týdenní all inclusive pobyt v Alanyi letecky z Karlových...

Turecko, Levné Turecko: Týdenní all inclusive pobyt v Alanyi letecky z Karlových Varů jen za 6990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělý tip na levný zájezd do Turecka s odletem z Karlových Varů. V termínu 5. – 12.6.2024 můžete za skvělou cenu 6990 Kč strávit týden levné dovolené v oblíbeném tureckém letovisku Alanya s ubytováním ve 4* hotelu Acar a stravováním formou ultra all inclusive. Zájezd nabízí ideální možnost užít si slunečné počasí, krásné pláže a bohatý kulturní program, který Alanya nabízí. Služby all inclusive zahrnují nejenom chutná jídla a nápoje po celý den, ale i různé zábavné aktivity a relaxační procedury, které vám umožní si plně odpočinout a zrelaxovat.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Město Alanya se rozprostírá na jižním pobřeží Turecka. Mezi turisty proslulo zejména svými dlouhými písečnými plážemi, historickými památkami a nočním životem. Mezi hlavní atrakce patří zdejší slavná pevnost, která se tyčí nad městem a nabízí úchvatné výhledy do okolí. Navštívit můžete také červenou věž Kizil Kule, která je symbolem Alanye, nebo nádherné jeskyně Damlatas s úžasnými krápníky. Milovníkům přírody pak doporučujeme návštěvu nedaleké řeky Dim, kde si mohou vychutnat oběd v některé z plovoucích restaurací. Alanya nabízí i bohaté možnosti pro nákupy na tradičních trzích, kde seženete suvenýry, koberce a další typické turecké produkty. Pokud preferujete zábavu, město je plné barů, klubů a restaurací, které ožívají zejména v letních měsících.

Levný zájezd do 4* hotelu Acar - Turecko, Alanya

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 5.6.2024 – 12.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Acar včetně programu all inclusive za 6990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Turecku
» Důležité kontakty v Turecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Turecku
» Fauna v Turecku
» Flora v Turecku
» Doprava v Turecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Turecku
» Turecko – last minute
» Turecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Turecku

— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz