TureckoTurecko, Side na 8 dní s all inclusive za 12990 Kč -...

Turecko, Side na 8 dní s all inclusive za 12990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Pokud plánujete ještě teď na podzim dovolenou v Turecku, máme pro vás skvělou nabídku. Vydejte se na týdenní pobyt do tureckého letoviska Side, které je plné historie a fascinujících památek. Termín od 27. října do 3. listopadu 2023 vám nabízí 8 dní relaxace a zábavy v luxusním 5* hotelu Casa Fora Beach Resort. Tento zájezd vás vyjde na skvělých 12990 Kč a zahrnuje leteckou dopravu z Prahy a program all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Side je známé svým antickým odkazem, a proto byste neměli vynechat návštěvu Apollónova chrámu, který dominuje městu. Můžete také prozkoumat historické památky jako amfiteátr a starověké náměstí. Milovníci přírody se mohou vydat do národního parku Köprülü Canyon a podniknout zde dobrodružnou jízdu na raftu po řece Köprülü. Nezapomeňte také ochutnat místní kulinářské speciality v tradičních restauracích nebo si užívat malebné pláže této úžasné destinace.

dovolená Turecko
dovolená Side

Levná dovolená Turecko, Side

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

27.10.2023 – 3.11.2023

12990 Kč

Levná dovolená v hotelu Casa Fora Beach Resort - Turecko, Alanya, Kizilot

5* Ubytování:
Casa Fora Beach Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Casa Fora Beach Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Side na 8 dní v termínu 27.10.2023 – 3.11.2023 s ubytováním v 5* hotelu Casa Fora Beach Resort a programem all inclusive za 12990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Side — | další nabídky od Invia.cz