EgyptTýden dovolené v Marsa Alam: All Inclusive dovolená plná zábavy a dobrodružství...

Týden dovolené v Marsa Alam: All Inclusive dovolená plná zábavy a dobrodružství za 10990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si týden levné dovolené v Egyptě! Pokud hledáte last minute dovolenou plnou relaxace, zábavy a exotiky, máme pro vás tuto parádní nabídku. Vydejte se do krásné destinace Marsa Alam na 8 dní v termínu 29.8.2023 – 5.9.2023. Zájezd zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Mg Alexander The Great a program all inclusive za skvělých 10990 Kč. V ceně je zahrnuta i letecká doprava z Prahy. Kromě skvělého ubytování vás čeká i milý personál hotelu, restaurace a pláže. Hoteloví zaměstnanci se postarají o všechny vaše potřeby. Nemusíte se bát nudy, každý den můžete využít různé animační aktivity na pláži, jako je volejbal, basketbal, fotbal, bowling, strečink nebo aerobik.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Marsa Alam leží na východním pobřeží Egypta a svým návštěvníkům nabízí širokou škálu turistických atrakcí. Pokud jste fanoušky podmořského světa, rozhodně nevynechejte návštěvu známých potápěčských lokalit, kde se můžete potápět a obdivovat pestré korálové útesy a mořskou faunu. Pro milovníky historie je ideální výlet do nedalekého Luxoru, kde se nachází nespočet starobylých památek, jako jsou chrámy a hrobky faraonů. V případě, že máte rádi adrenalinová dobrodružství, můžete se vydat na pouštní safari na čtyřkolkách a prozkoumat krásu egyptského písečného prostředí. Ať už si vyberete kteroukoli aktivitu, Marsa Alam vás nadchne svým exotickým půvabem a bohatým kulturním dědictvím.

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

29.8.2023 – 5.9.2023

10990 Kč

Levná dovolená v hotelu MG Alexander The Great - Egypt, Marsa Alam

4* Ubytování:
Mg Alexander The Great – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Mg Alexander The Great
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 8 dní v termínu 29.8.2023 – 5.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Mg Alexander The Great a programem all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz