SenegalTýdenní exotika v Senegalu ve 4* hotelu s all Inclusive za 24990...

Týdenní exotika v Senegalu ve 4* hotelu s all Inclusive za 24990 Kč! Letecky z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Senegal je skvostem Západní Afriky, a právě teď máte možnost zažít jeho krásu na vlastní kůži. Termín 1.12.2023 – 8.12.2023 je ideální pro dovolenou v letovisku La Somone, kde vás čeká ubytování ve 4* hotelu Hotel Royal Horizons Baobab s programem all inclusive. Odlet je z Prahy a cena zájezdu činí 24990 Kč. Hotel je postaven v tradičním africkém stylu a rozprostírá se přímo u pláže. Ubytování je poskytováno ve dvoupatrových budovách nebo v bungalovech rozesetých v krásné zahradě. Volný čas můžete strávit na pláži, u dvou bazénů, nebo procházkami po okolí s nádhernou přírodou. Pro rodiny s dětmi je k dispozici dětský klub. Klienti hotelu oceňují bohatou a chutnou hotelovou kuchyni, ale i přírodní rezervaci Réserve Naturelle Communautaire de la Somone sousedící s resortem, kde hnízdí řada vzácných ptáků.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Senegal nabízí mnoho zajímavostí pro turisty. Můžete navštívit tradiční trhy, kde se prodávají místní řemeslné výrobky a suvenýry, nebo ochutnat místní speciality. Doporučujeme také výlet do hlavního města Dakaru, kde jsou k vidění historické památky, ale i moderní africká kultura. Letovisko La Somone je ideálním místem pro pozorování ptáků, a proto doporučujeme procházky v již zmíněné přírodní rezervaci, kde spatříte různé druhy opeřenců a další divokou zvěř.

dovolená Senegal
od Invia.cz

Levná dovolená Senegal, La Somone

letecky na 8 dní s all inclusive

1.12.2023 – 8.12.2023

24990 Kč

Levná dovolená v hotelu ROYAL HORIZONS BAOBAB - Senegal, La Somone

4* Ubytování:
ROYAL HORIZONS BAOBAB – ukázat na mapě
hodnocení 4,1 z 5 – výborné

další termíny
ROYAL HORIZONS BAOBAB

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Senegal, La Somone na 8 dní s all inclusive za 24990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Senegal, La Somone, ROYAL HORIZONS BAOBAB — | další nabídky od Dovolena.cz