BulharskoTýdenní levná dovolená v Bulharsku za 15290 Kč - červnový ultra all...

Týdenní levná dovolená v Bulharsku za 15290 Kč – červnový ultra all inclusive pobyt na Zlatých Píscích!

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si na začátku června luxusní dovolenou v Bulharsku v populárním letovisku Zlaté Písky, které je známé svou krásnou písečnou pláží a bohatým nočním životem. Tento last minute zájezd nabízí týdenní pobyt v termínu 1. –  8.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Grifid Hotels Bolero a stravováním formou ultra all inclusive.  Hotel poskytuje vynikající servis a je ideální pro rodiny s dětmi. Je situován pouhých 50 metrů od pláže a nabízí širokou škálu aktivit pro všechny věkové kategorie. Odlet je zajištěn z Prahy. Cena činí 15290 Kč, a to včetně slevy ve výši 34%. Dovolenou pořádá cestovní kancelář Blue Style.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Zlaté Písky jsou ideálním místem pro návštěvníky, kteří hledají kombinaci relaxace na pláži a možnosti aktivního vyžití. Kromě koupání a slunění na nádherných písečných plážích tu můžete navštívit Aquapolis, jeden z nejlepších aquaparků v Bulharsku. Milovníkům historie a kultury doporučujeme výlet do nedaleké Varny, kde je k vidění řada historických památek včetně římských lázní a Archeologického muzea. Zlaté Písky nabízí také bohaté možnosti večerního vyžití, a to od barů a klubů až po tradiční bulharské taverny, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a vína. S touto kombinací krásné přírody a bohatých kulturních zážitků jsou Zlaté Písky skvělou volbou pro vaši nadcházející dovolenou.

Levná dovolená ve 4* hotelu Grifid Hotels Bolero - Bulharsko, Zlaté Písky

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 8 dní v termínu 1.6.2024 – 8.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Grifid Hotels Bolero včetně programu all inclusive za 15290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Bulharsku
» Důležité kontakty v Bulharsku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Bulharsku
» Fauna v Bulharsku
» Flora v Bulharsku
» Doprava v Bulharsku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Bulharsku
» Bulharsko – last minute
» Bulharsko – first minute
» Hodnocení hotelů v Bulharsku

— last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz