ŘeckoKrétaTýdenní pobyt na Krétě s all inclusive za 8790 Kč - letecky...

Týdenní pobyt na Krétě s all inclusive za 8790 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Už pozítří máte jedinečnou příležitost vyrazit na levnou dovolenou do Řecka, konkrétně na oblíbený ostrov Kréta. Termín 5. až 12. září 2023 je ideálním časem pro objevování této krásné destinace. Za pouhých 8790 Kč můžete využít tuto nabídku s ubytováním ve 3* hotelu Fereniki Holiday Resort & Spa a programem all inclusive. Hotel Fereniki se nachází v klidné části letoviska Georgioupolis, jen pár minut chůze od jeho centra. Jedná se o jednoduchý hotel složený z několika oddělených budov s různými kategoriemi ubytování. Odlet je z Prahy

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Co vás na Krétě čeká? Tento největší řecký ostrov nabízí mnoho historických památek a nádherných pláží. Určitě nevynechte návštěvu města Chania, kde se můžete procházet úzkými uličkami a ochutnávat tradiční řeckou kuchyni v místních tavernách. Pokud máte rádi přírodu, udělejte si výlet do národního parku Samaria, kde najdete malebné kaňony a krásnou přírodu. Kréta je také díky čistým vodám Egejského moře ideálním místem pro milovníky potápění a šnorchlování.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Kréta

letecky na 8 dní s all inclusive

5.9.2023 – 12.9.2023

8790 Kč

Levná dovolená v hotelu Fereniki Holiday Resort - Řecko, Ostrovy, Kréta, Georgioupolis

3* Ubytování:
Fereniki Holiday Resort & Spa
hodnocení 2,4 z 5

další termíny
Fereniki Holiday Resort & Spa

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Řecko, Kréta na 8 dní s all inclusive za 8790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Řecko, Kréta, Fereniki Holiday Resort & Spa — | další nabídky od Dovolena.cz