ŘeckoSantoriniTýdenní romantika na Santorini za 16490 Kč - last minute letecky z...

Týdenní romantika na Santorini za 16490 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Už za tři dny můžete vyrazit za romantikou do Řecka na ostrov Santorini. Pokud toužíte po nezapomenutelné dovolené, máme pro vás tuto skvělou last minute nabídku. Termín 25.8.2023 – 1.9.2023 vás zavede na ostrov Santorini, a to za parádní cenu 16490 Kč. V ceně je zahrnuta letecká doprava z Prahy a ubytování v komfortním 3* hotelu Iliada Odysseas Resort, který je situován pouhé dvě minuty chůze od slavné Černé pláže. Máte-li zájem o živou atmosféru, stačí se vydat 800 metrů do pulzující letoviska. Samotný hotel vám nabízí venkovní bazén a restauraci.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Destinace tohoto zájezdu, Santorini, je plná fascinující historie a neopakovatelné atmosféry. Kromě relaxace na slavných plážích, které jsou charakteristické černým pískem, se můžete vydat objevovat místní památky. Navštivte starobylá města s typickou architekturou a jejich bílé domy s modrými střechami, které vytvářejí pohádkovou kulisu. Oblast je rovněž známá svými kulinářskými lahůdkami, takže nezapomeňte ochutnat místní speciality v tradičních tavernách. Zajímavým cílem výletu může být i sopka Nea Kameni, která vytvořila neobvyklý krajinářský útvar. Santorini skýtá nejen krásné pláže, ale i jedinečnou kulturu a historii, kterou můžete objevovat po celou dobu pobytu.

dovolená Řecko
dovolená Santorini

Levná dovolená Řecko, Santorini

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

25.8.2023 – 1.9.2023

16490 Kč

Levná dovolená v hotelu Iliada Odysseas Resort - Řecko, Santorini, Perissa

3* Ubytování:
Iliada Odysseas Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Iliada Odysseas Resort
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Santorini na 8 dní v termínu 25.8.2023 – 1.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Iliada Odysseas Resort včetně snídaně za 16490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Santorini — | další nabídky od Invia.cz