BulharskoÚnik do ráje u Černého moře: Last minute dovolená v Primorsku za...

Únik do ráje u Černého moře: Last minute dovolená v Primorsku za 9970 Kč! Odlet z Brna.

Levná dovolená vyhledávač

Zaleťte si v srpnu do Bulharska na levnou dovolenou k Černému moři a prožijte nezapomenutelný pobyt v krásném letovisku Primorsko. Termín tohoto týdenního zájezdu je od 26.7.2023 do 2.8.2023 a cena 9970 Kč zahrnuje kompletní služby pořádající cestovní kanceláře včetně ubytování ve 3* hotelu Extasy s bohatou snídaní a leteckou dopravu z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Primorsko leží na východním pobřeží Bulharska. Je oblíbeným letoviskem mezi dovolenkáři díky svým krásným plážím, teplému moři a bohatým možnostem pro zábavu a relaxaci. Tato malebná destinace láká návštěvníky svou pestrou historií, včetně pozůstatků starověkého města Ranuli, které je možné navštívit nedaleko Primorska. Milovníci přírody si zde rovněž přijdou na své – nedaleko se nachází chráněná přírodní rezervace Ropotamo s jedinečnou flórou a faunou. Pokud si rádi vychutnáváte místní kuchyni, určitě ochutnejte tradiční bulharská jídla v některé z místních restaurací.

dovolená Bulharsko
dovolená Primorsko

Levná dovolená Bulharsko, Primorsko

last minute

letecky z Brna na 8 dní

26.7.2023 – 2.8.2023

9970 Kč

Levný zájezd Extasy Bulharsko, Primorsko,

3* Ubytování:
Extasy – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Extasy
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Primorsko na 8 dní v termínu 26.7.2023 – 2.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Extasy včetně snídaně za 9970 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Primorsko — | další nabídky od Invia.cz