ŘeckoKrétaUnikátní last minute nabídka: 9 dní na Krétě s all inclusive za...

Unikátní last minute nabídka: 9 dní na Krétě s all inclusive za 14490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zaleťte si začátkem června s cestovní kanceláří Čedok na levnou dovolenou do Řecka na ostrov Kréta. V termínu 5. – 13.6. 2024 zde můžete strávit 9 dní v pohodlí 4* hotelu Galini Sea View s programem all inclusive. Cena tohoto last minute zájezdu je pouze 14490 Kč, a to včetně letecké dopravy z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Největší řecký ostrov Kréta se může pochlubit fascinující historií, nádhernými plážemi a malebnými horskými vesničkami. Při pobytu na Krétě byste neměli vynechat návštěvu paláce Knóssos, který se pojí s legendou o Minotaurovi a je považován za kolébku minojské civilizace. Pro milovníky přírody pak bude téměř povinností navštívit jednu z nejdelších soutěsek v Evropě – soutěsku Samaria. Můžete se také vydat na procházku přístavním městečkem Chania a zavítat na zdejší živá tržiště nebo se projít jeho úzkými uličkami plnými tradičních obchodů a kaváren. Kréta je rájem i pro gurmány – a proto vyzkoušejte místní speciality jako je dakos, moussaka nebo svěží řecký salát vyrobený přímo z místních surovin.

Levná dovolená v hotelu Galini Sea View - Řecko, Kréta, Agia Marina

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 9 dní v termínu 5.6.2024 – 13.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Galini Sea View a programem all inclusive za 14490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz