MadagaskarUnikátní Madagaskar: 9 dní exotické dovolené s programem all inclusive za 26590...

Unikátní Madagaskar: 9 dní exotické dovolené s programem all inclusive za 26590 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám skvělou nabídku levné dovolené na exotickém Madagaskaru. V termínu od 4.10.2023 do 12.10.2023 máte možnost vyrazit na 9denní zájezd do krásného letoviska Nosy Be. Balíček zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Vanila And Spa Light s programem all inclusive za parádní cenu 26590 Kč. Tento hotelový komplex se nachází v palmové zahradě přímo u pláže a je vzdálený přibližně 7 km od města Ambatoloaka, kde můžete navštívit bary, restaurace a obchody.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Madagaskar je fascinující destinací plnou přírodního bohatství a kultury. Během pobytu můžete navštívit národní park Lokobe, který je domovem mnoha druhů endemických rostlin a zvířat. Dále můžete vyrazit na výlet do vesnice Hell-Ville, kde se nachází historické památky a trhy s místními produkty. Milovníci vodních aktivit se zde mohou věnovat šnorchlování a potápění, a tak objevovat bohatý podmořský život v této krásné oblasti. Madagaskar nabízí jedinečný zážitek pro čerpání exotické dovolené v netradičním prostředí.

dovolená Madagaskar
od Invia.cz

Levná dovolená Madagaskar, Nosy Be

letecky na 9 dní Light s all inclusive

4.10.2023 – 12.10.2023

26590 Kč

Levná dovolená v hotelu Vanila And Spa - Madagaskar, Nosy Bè

4* Ubytování:
Vanila And Spa – ukázat na mapě

další termíny
Vanila And Spa

Stravování:
light all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Madagaskar, Nosy Be na 9 dní Light s all inclusive za 26590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Madagaskar, Nosy Be, Vanila And Spa — | další nabídky od Dovolena.cz