EgyptUž tuto sobotu na týden do Egypta! All inclusive zájezd z Brna...

Už tuto sobotu na týden do Egypta! All inclusive zájezd z Brna jen za 7990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Už tuto sobotu se můžete vydat letecky z Brna na levnou dovolenou do Egypta. V nabídce cestovní agentury Invia.cz je totiž právě teď k dispozici za skvělou cenu 7990 Kč týdenní pobyt v populárním egyptském letovisku Marsa Alam s termínem konání 11. – 18. května 2024. Součástí zájezdu je ubytování ve 4* hotelu Mg Alexander The Great a stravování formou all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Letovisko Marsa Alam je známé především svými krásnými korálovými útesy a i proto je ideálním místem pro milovníky potápění a šnorchlování. Tento bývalý rybářský přístav nabízí nádherné pláže s jemným pískem a křišťálově čistou vodou, které jsou dokonalé pro relaxaci a odpočinek. Mezi hlavní atrakce v okolí patří návštěva národního parku Wadi El Gemal, který je domovem řady vzácných druhů živočichů a rostlin. Pro ty, kdo preferují aktivnější dovolenou, nabízí Marsa Alam možnost výletů do pouště, a to buď na čtyřkolkách nebo na velbloudech. Navštívit můžete i populární historické památky, jako jsou chrámy v nedalekém Luxoru, které jsou vzdálené jen několik hodin jízdy.

Levná dovolená ve 4* hotelu MG Alexander The Great Hodnocení: - Egypt, Marsa Alam

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 8 dní v termínu 11.5.2024 – 18.5.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Mg Alexander The Great a programem all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz