ZanzibarUž zítra můžete být na Zanzibaru! Neuvěřitelná sleva 55% na 9 dní...

Už zítra můžete být na Zanzibaru! Neuvěřitelná sleva 55% na 9 dní all inclusive pobyt za 20690 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Pokud se dokážete rychle sbalit, pak můžete využít tuto skvělou last minute nabídku a už zítra odletět z Prahy na levnou dovolenou na Zanzibar. Na portálu cestovní agentury Invia.cz je právě teď k dispozici 9denní pobyt na jednom z nejkrásnějších ostrovů světa s ubytováním ve 4* hotelu Dreams Bay Boutique, který se nachází v malebné vesničce Matemwe a nabízí program all inclusive. Dovolená se koná v termínu 30.3. – 7.4.2024 a díky mimořádné slevě 55% ji právě teď pořídíte za super cenu 20690 Kč. Tak rozhodně neváhejte!

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Zanzibar je synonymem pro bílé písečné pláže, tyrkysové moře a bohatou historii. Návštěvníci by neměli vynechat Stone Town – historické centrum hlavního města, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Procházka úzkými uličkami, obklopenými budovami z korálových bloků, odhalí bohatou kulturu a historii tohoto místa. Pro milovníky přírody je Zanzibar domovem nádherných korálových útesů, ideálních pro šnorchlování nebo potápění, při nichž můžete obdivovat zdejší rozmanitý podmořský život. Kromě přírodních krás a kultury nabízí Zanzibar také řadu tradičních trhů s možností ochutnat místní speciality nebo zakoupit ručně vyrobené suvenýry.

Last minute dovolená v hotelu Dreams Bay Boutique (Matemwe) - Zanzibar

Tato nabídka (last minute dovolená Zanzibar, na 9 dní v termínu 30.3.2024 – 7.4.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Dreams Bay Boutique (Matemwe) a programem all inclusive za 20690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Zanzibar
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Zanzibaru
» Důležité kontakty na Zanzibaru
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Zanzibaru
» Fauna na Zanzibaru
» Flora na Zanzibaru
» Doprava na Zanzibaru
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Zanzibaru
» Zanzibar – last minute
» Zanzibar – first minute
» Hodnocení hotelů na Zanzibaru

— last minute dovolená Zanzibar, — | další nabídky od Invia.cz