Spojené arabské emirátyÚžasná 58% sleva: Luxusní all inclusive oáza v Emirátech za méně než...

Úžasná 58% sleva: Luxusní all inclusive oáza v Emirátech za méně než 20000 Kč! Letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Láká vás levná a ještě k tomu luxusní dovolená v exotice? Přinášíme vás skvělou nabídku na týdenní pobyt ve Spojených arabských emirátech v jednom z méně známých emirátů Fujairah. Zájezd se koná v termínu 31.3. – 8.4.2024 a zahrnuje ubytování v 5* hotelu Fujairah Rotana Resort And Spa se stravováním formou all inclusive. Cena ční 19990 Kč a zahrnuje slevu 58%. Odlet je z Prahy. Pořadatelem je cestovní kancelář Alexandria.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Spojené arabské emiráty jsou destinací plnou kontrastů, kde se snoubí tradiční arabská kultura s moderním luxusem. Fujairah je jediný emirát situovaný na východním pobřeží poloostrova. Omývá ho Indický oceán, a to z něj dělá ideální místo pro potápění a šnorchlování. Turisté by neměli vynechat návštěvu starobylé pevnosti Al Bithnah, která se nachází v blízkosti pohoří Hajar, a která je svědkem bohaté historie tohoto regionu. Pro milovníky přírody je tu národní park Wadi Wurayah s vodopády a vzácnými druhy zvířat. A pokud dáváte přednost relaxaci na pláži, nabízí vám Fujairah několik úchvatných pláží s jemným pískem a křišťálově čistou vodou. Nezapomeňte také navštívit místní trhy, kde si můžete koupit tradiční výrobky a ochutnat místní speciality. Fujairah je skvělou volbou pro ty, kdo hledají odlišnou dovolenou v prostředí, které není přeplněné turisty a nabízí jedinečný mix kultury, historie a přírodních krás.

Levný zájezd do 5* hotelu Fujairah Rotana Resort and Spa - Spojené arabské emiráty, Fujairah

Tato nabídka (last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Fujairah na 9 dní v termínu 31.3.2024 – 8.4.2024 s ubytováním v 5* hotelu Fujairah Rotana Resort And Spa a programem all inclusive za 19990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Spojené arabské emiráty
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví ve Spojených arabských emirátech
» Důležité kontakty ve Spojených arabských emirátech
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas ve Spojených arabských emirátech
» Fauna ve Spojených arabských emirátech
» Flora ve Spojených arabských emirátech
» Doprava ve Spojených arabských emirátech
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená ve Spojených arabských emirátech
» Spojené arabské emiráty – last minute
» Spojené arabské emiráty – first minute
» Hodnocení hotelů ve Spojených arabských emirátech

— last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Fujairah — | další nabídky od Invia.cz