EgyptÚžasná last minute dovolená do Egypta: Taba, 9 dní v 4* hotelu...

Úžasná last minute dovolená do Egypta: Taba, 9 dní v 4* hotelu s all inclusive za 8590 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se už pozítří na levnou dovolenou do Egypta! Pokud toužíte po dovolené plné slunce, krásných pláží a relaxace, máme pro vás tuto skvělou nabídku. Last minute dovolená do Egypta vás zavede do malebného letoviska Taba, kde si užijete 9 denní pobyt v termínu od 18. května do 26. května 2023. A to vše za fantastickou cenu 8590 Kč!

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Během této dovolené budete ubytováni ve 4* hotelu Nuweiba Club Resort, který se nachází v blízkosti přístavu Nuweiba a jen pár minut chůze od centra letoviska. Tato výhodná poloha vám umožní snadný přístup ke všem zajímavým místům v okolí.

Největším lákadlem je však krásná 1 km dlouhá písčitá pláž, která se nachází přímo u hotelu. K dispozici je molo, které vám umožní snadný přístup do otevřeného moře. K relaxaci si můžete zdarma vypůjčit lehátka, slunečníky a osušky. Nezapomeňte také navštívit bar na pláži, který je součástí programu all inclusive.

Celá dovolená je pořádána renomovanou cestovní kanceláří Čedok. Ta je známá svou spolehlivostí a profesionálním přístupem. Navíc, tato last minute dovolená je dostupná s jedinečnou slevou 48%, což z ní dělá ještě lákavější nabídku.

dovolená Egypt
dovolená Taba

Levná dovolená Egypt, Taba

last minute

letecky z Brna na 9 dní s all inclusive

18.5.2023 – 26.5.2023

8590 Kč

obrazek 100

4* Ubytování:
Nuweiba Club Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Nuweiba Club Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Taba na 9 dní v termínu 18.5.2023 – 26.5.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Nuweiba Club Resort a programem all inclusive za 8590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Taba — | další nabídky od Invia.cz