AlbánieÚžasná prázdninová dovolená v Albánii: 8 dní v Durrësu za 14220 Kč

Úžasná prázdninová dovolená v Albánii: 8 dní v Durrësu za 14220 Kč

Levná dovolená vyhledávač

V nabídce cestovní agentury TravelPortal.cz jsme pro vás našli jedinečnou prázdninovou dovolenou v Albánii, a to v turisticky atraktivním městě Durrës. Týdenní pobyt v termínu od 15. do 22. července 2024 zahrnuje ubytování ve fantasticky hodnoceném 4* hotelu Monaco Garden se stravováním formou snídaně. Odlet je z Prahy a vás čeká dovolená plná slunce, moře a relaxace za super cenu 14220 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Durrës je druhým největším městem Albánie a současně destinací bohatou na historii a kulturu. Zároveň nabízí jedny z nejkrásnějších pláží v zemi. Při návštěvě města se určitě vydejte obdivovat největší římský amfiteátr na Balkáně, který pochází ze 2. století a ve své době mohl pojmout až 15000 diváků​​. Za návštěvu stojí i venkovní trhy, kde ochutnáte tradiční albánské speciality a místní gastronomii​​.

Durrës je také domovem řady významných památek, jako je benátská pevnost z 16. století a archeologické muzeum, kde se nachází terakotové tváře řecké bohyně lásky Afrodity​.

Hotel Monaco Garden, Albánie, Dürres, Golem

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.